Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Cele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A co myślicie aby wprowadzić coś takiego jak cel na najbliższy sezon...

Każdy miałby do wyboru kilkanaście celów które mam nadzieje razem wynajdziemy (im więcej tym lepiej). I jeden z nich zaznaczalibyśmy w przerwie między sezonowej.
Oczywiście nagrodą byłaby jakaś gratyfikacja finansowa (równa dla każdej drużyny niezależnie od ligi w której jeździ). Oczywiście cele muszą być hardcorowe aby trudno było je zrealizować.


Np cele:
1. Wszystkie mecze wygrane w lidze.
2. 0 przegranych meczy ligowych na wyjeździe (może być remis).
3. Zawodnik naszej drużyny będzie miał najwyższą średnią w lidze -> zajmował na koniec sezonu 1 miejsce w statystykach swojej ligi.
4. Zdobycie kompletu punktów przynajmniej 3 zawodników w 1 meczu ligowym. (oczywiście bonusy liczymy na korzyść --> 13pkt +2bonusy = 15 punktów)
5. Dołączenie 5 juniorów w ciągu jednego sezonu do szkółki. (trzeba liczyć na szczęście)
6. Wszyscy zawodnicy bez żadnej kontuzji w ciągu trwania jednego pełnego sezonu (także szczęście)


itd itd... Uśmiech
nie chce mi się wymyślać więcej skoro ten temat może zostać szybko uznany za zbędny i usunięty Uśmiech)

co o tym sądzicie? ;]
Jestem za przydało by się takie coś ,by była większa zabawa i satysfakcja z osiągniętego celu popieram w 100%
ja jestem na nie, to menedzer a nie jakis typer,
A ja na tak. Ciekawe takie urozmaicenie, choć cieżkie do zrealizowania byłoby takie coś ale za to mogłyby być jakieś dodatkowe pieniądze, chociaż z 2 strony za zwycięstwo w lidze sponsorzy dużo dają kasy. Ale jak by się nad tym pomyślało to mogłoby być coś fajnego.
Świetny pomysł Uśmiech Jak najbardziej na tak. Będzie świetna zabawa z tym Uśmiech
pomysł jest dobry....jestem na tak...jednakże można by było to wprowadzić wraz z podpisywaniem umów z sponsorem który z góry nam daj cel na najbliższy sezon i za to dostajemy premie...
Bardzo fajny pomysł.........

8. Zawodnik parowy?? Najwieksza ilość bonusow biegowych w lidze. ( "Zawodnik parowy" niewiedzialem jak to nazwać)
9. Wygrane w dwumeczach. Najwieksza ilośc ligowych punktow bonusowych

Bez sens. Jestem na NIE. Tutaj chodzi o menadżerowanie a nie bawienie się w jakieś misje
pomysł rodem z fify. Tam przy podpisywaniu umowy sponsora są też cele jakie trzeba mieć na dany sezon/
Spoko propozycja, ale zabawa będzie tylko przy wyborze celu przed sezonem, a dalej będzie tylko jego wykonywanie czyli normalność. Jesli tych celów by było bardzo wiele to bardzo dobra opcja.

Speed w sumie nie takie ciezkie do zrealizowania. Możliwe Uśmiech Do roboty ! Burza mozgow nad celami.
Trzeba wziasc pod uwage lige, puchar, moze finanse druzynowe, fekwencje an stadionie i jest duzo mozliwosci.
No dokładnie Stefik Uśmiech
Możlowosci jest wiele tylko ze najpierw czekałem na opinie, akceptacje a od jutra się coś wymyśli Uśmiech)

I dokładnie zabawa będzie trwała tylko przed sezonem jak i po sezonie Uśmiech
Jeśli komuś nie odpowiada wynagrodzenie finansowe to zawsze mozna zrobic jakies odznaczenie w historii klubu że w tym i tym sezonie podjął się realizacji: cel (nr.5)...

I na przykład z każdym następnym sezonem nie można by było wybrać tego samego celu, jeżeli ten już zostanie wykonany. Żeby nie było tak że będzie jakiś łatwy do realizacji i co sezon będziemy "zaliczali" to samo... Uśmiech)
I w informacjach o drużynie pod listą wychowanków można by było wypisać cele które już zrealizowaliśmy tak że:
sezon V - cel nr 2 - wszystkie wygrane w lidze
sezon IX - cel nr 5 - 5 juniorów w szkółce

coś w tym stylu Uśmiech
Ja myslalem tez nad łaczeniem celow np przed sezonem mozesz sobie zabrać 3 cele np: wygrane mecze u siebie, frekwencja pnad 5tys, 1 meijsce w lidze.

i Np jak sie wywiazles z jakiegos to tak jak pisales juz jest zatwierdzoiny i nei mozna go zroic a jak jakiegos sie nei uda to ozna do skutku i za to przypadaly by nagrody od administracji zalezne od ligi okreslone jakims wzorem.
no pomysl fajny jak dla mnie.Tylko kwestai tych finansow.... mysle ze to nie bedzie jakas masakryczna kasa.. Ja za zrealizowanie jednego celu dałbym max 100tysiakow...POmyslmy tez o kasie a potem zrobmy burze mozgow na temat celów...
Jestem na tak by była wielka frajda
coś się bedzie działo w tym temacie Stefik cos mysli....? mozna by bylo poddawac propozycje..
Stron: 1 2