Lista uczestników:
Grupa A
01. Roman Pawliksen (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99029
02. Stanisław Wirbał (Furia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99035
03. Olaf Labos (Frety Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99030
04. Kornel Rostek (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98872
05. Shayan Alcorn (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99036
06. Ash Edgecombe (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98177
07. Valtteri Autio (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98155
08. Piotr Handzik (Błyskawica Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98086
09. Wojciech Wierzbicki (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98864
10. Michał Majewski (Misiek Speedway Team Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98108
11. Emil Boruciński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98083
12. Teddy Ekbald (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98321
13. Per Holdii (Furia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98027
Grupa B
01. Wojciech Muszelik (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98069
02. Cezary Styba (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98146
03. Jan Plekanec (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98276
04. Hans Hollierieth (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100164
05. Miłosz Zrebiec (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98881
06. Adam Palejewski (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98034
07. Albert Demusiak (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98567
08. Włodzimierz Nagier (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99031
09. Zuza Pulo (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98099
10. Eryk Kopiec (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98112
11. Olaf Maźniak (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98138
12. Karol Tworkowski (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99038
13. Roberto Carlos (Stal SQ1 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98105
Grupa C
01. Mateusz Balzam (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98038
02. Stanisław Brzenski (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99048
03. Karol Dryk (Furia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98142
04. Szczepan Kłapouchy (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98159
05. Jan Chadryś (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99033
06. Jerzy Skielnik (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98048
07. Jerzy Rudomina (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98212
08. Sebastian Broy (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98867
09. Wladimir Gulin (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98064
10. Jędrzej Wałcerz (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99027
11. Kamil Sendel (Biało- Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98045
12. Marek Sommer (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98573
13. Radek Jagr (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98197
Grupa D
01. Borys Czekajło (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98868
02. Janos Nagy (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98875
03. Jerzy Szajthauer (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98293
04. Fabian Ćwiek (Biało- Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98130
05. Nicki Tirsda (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98029
06. Mario Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98106
07. Mateusz Zdręka (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98088
08. Adam Matys (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98103
09. Seweryn Wywioł (Stal SQ1 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98054
10. Oleg Mastrov (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98042
11. Jerzy Koszutski (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98158
12. Oiva Kaariainen (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98072
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D