Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Gra menadżerska 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Mam pomysł, by zrobić pewną rodzaju grę opartą na prawdziwym żużlowym sezonie 2012. Chodzą mi po głowie trzy wersje:
1) Wybieramy sobie siódemkę zawodników, którzy muszą zmieścić się w limicie KSM. Zawodnicy mogą jeździć w kilku klubach jednocześnie. Do tego wybieramy dwóch/trzech rezerwowych, którzy mogliby zastąpić kogoś podstawowej siódemki. Podczas trwania sezonu nie można "kupować" nowych zawodników. Wygrywa ten, który ma najwięcej punktów na koniec sezonu.
2) Drugi pomysł jest podobny do gry wygrajekstralige.pl, tylko tutaj też trzeba się zmieścić w danym limicie KSM i byłoby więcej punktów odejmowanych za zmianę zawodnika podczas sezonu.
3) W grze bierze udział dziesięciu graczy. Na początku według ustalonej kolejności każdy wybiera sobie zawodników z listy tych, którzy jeżdżą w Speedway Ekstralidze. Z tymże dany zawodnik może być tylko w jednej drużynie. I tak zbudowane drużyny walczyły, by ze sobą, jednak według innego schematu. Każda drużyna rywalizowałaby według ustalonego terminarza z każdą drużyną, tak jak to odbywa się naprawdę. Byłaby to gra bardziej "drużynowa" i wtedy poszczególne zespoły mogłyby się konfrontować ze sobą. Punkty drużyny byłyby to wtedy zsumowane punkty zawodników, którzy w niej jeżdżą w danej kolejce. Mecz wygrywałaby ta drużyna, która uzbiera więcej punktów.

Bylibyście zainteresowani takim czymś?

Jeśli coś jest nie jasnego proszę tutaj pytać Uśmiech
Jeśli ktoś ma jakiś lepszy pomysł niech pisze Duży uśmiech
nie jest złe , a ogarniesz to Uśmiech ??
no raczej Duży uśmiech

a która wersja?
Jeśli to ogarniesz itd to jak dla mnie jest to całkiem niezły pomysł i wersje 3 wybieram Duży uśmiech
no i jak z tym bo ucichłoUśmiech