U20 Złoty Kask
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.
1. Start eliminacji 27.05.2023r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników:
Grupa A
01. Adam Siarkowicz (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99204
02. Romuald Gałęziak (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99876
03. Łukasz Krejpcio (KM Orzeł Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99214
04. Mainio Tiilikainen (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99160
05. Ričards Celms (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99352
06. Mario Medagliani (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99220
07. Kornel Rządkowski (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100163
08. Ladislav Prospal (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99288
09. Bill Young (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99879
10. Ricards Rapsa (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99174
11. Lasse Beck (Pawlus Speedway Team)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99332
12. Horka Kadar (Mad turtles Rivne)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99302
13. Seweryn Świetlikowski (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99229
14. Dariusz Czwonda (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100160
15. Antti Saarinen (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99266
16. Henryk Plecki (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100168
Grupa B
01. Sławomir Kindzierski (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99205
02. Yrjo Happonen (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100157
03. Damian Świętonowski (Stal H69 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99253
04. Michał Szulski (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99470
05. Władysław Szczypiński (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99163
06. Artem Anisimov (Pawlus Speedway Team)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99392
07. Pontus Aho (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100152
08. Czesław Koszucki (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99485
09. Mariusz Małachiński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100169
10. Kal Hakkinen (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99178
11. Romuald Rackiewicz (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99305
12. Adam Jendreas (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99231
13. Justin Hagen (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99349
14. Rhys Gates (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99311
15. Lubas Kaberle (GANDZIA PANDZIA SPEEDWAY TEAM 99)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-103641
16. Wojciech Kardecki (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99283
Awans do półfinałów uzyskają wszyscy
Tabele fazy eliminacyjnej:
Lista uczestników półfinałów:
Grupa C
01. Łukasz Krejpcio (KM Orzeł Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99214
02. Mario Medagliani (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99220
03. Romuald Gałęziak (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99876
04. Kornel Rządkowski (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100163
05. Ričards Celms (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99352
06. Mainio Tiilikainen (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99160
07. Lasse Beck (Pawlus Speedway Team)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99332
08. Seweryn Świetlikowski (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99229
09. Władysław Szczypiński (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99163
10. Sławomir Kindzierski (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99205
11. Mariusz Małachiński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100169
12. Pontus Aho (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100152
13. Yrjo Happonen (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100157
14. Damian Świętonowski (Stal H69 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99253
15. Adam Jendreas (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99231
16. Justin Hagen (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99349
Grupa D
01. Adam Siarkowicz (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99204
02. Ladislav Prospal (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99288
03. Bill Young (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99879
04. Ricards Rapsa (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99174
05. Horka Kadar (Mad turtles Rivne)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99302
06. Dariusz Czwonda (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100160
07. Antti Saarinen (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99266
08. Henryk Plecki (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100168
09. Michał Szulski (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99470
10. Artem Anisimov (Pawlus Speedway Team)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99392
11. Czesław Koszucki (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99485
12. Kal Hakkinen (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99178
13. Romuald Rackiewicz (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99305
14. Rhys Gates (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99311
15. Lubas Kaberle (GANDZIA PANDZIA SPEEDWAY TEAM 99)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-103641
16. Wojciech Kardecki (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99283
Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Tabele fazy półfinałowej:
Lista finalistów:
01. Łukasz Krejpcio (KM Orzeł Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99214
02. Mario Medagliani (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99220
03. Romuald Gałęziak (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99876
04. Ričards Celms (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99352
05. Władysław Szczypiński (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99163
06. Sławomir Kindzierski (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99205
07. Mariusz Małachiński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100169
08. Pontus Aho (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100152
09. Ladislav Prospal (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99288
10. Bill Young (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99879
11. Ricards Rapsa (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99174
12. Antti Saarinen (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99266
13. Michał Szulski (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99470
14. Czesław Koszucki (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99485
15. Kal Hakkinen (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99178
16. Wojciech Kardecki (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99283
R1. Kornel Rządkowski (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-100163
R2. Rhys Gates (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99311
Specjalizacje wprowadziły dużą losowość wyników w wielu kategoriach wiekowych, stąd więcej emocji w walce o wygrane.
Mimo tego jednak nie zmienia się dominator rozgrywek, czyli ekipa Werewolves SG. Podopieczni jacekpulo wygrali dwie klasyfikacje i dołożyli do tego jeszcze trzy medale.
W rozgrywkach U20 zwyciężył Michał Szulski z Werewolves SG, brawo! Na miejscu drugim Łukasz Krejpcio (KM Orzeł Łódź), a na trzecim Władysław Szczypiński (Werewolves SG).
Gratulacje dla najlepszych, podziękowania za udział dla wszystkich uczestników!
Nagrody VIP zbiorczo po zakończeniu PJ.
Zapisy na kolejny sezon po aktualizacji wieku.