Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: obozy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czołem, pod koniec zeszłego sezonu odbywały się obozy treningowe, po zmianie srwera nie posiadam tej opcji. Czy ten pomysl zniknał, czy tez pjawi si wkrotce ?
Hej, myślę, że i w tym sezonie obozy będą, ale zakładka pewnie będzie dodana bliżej końca sezonu. Pozdro.
dokładnie tak jak mówi Hawaiki
Obozy będą do dyspozycja najprawdopodobniej na dwie kolejki przed zakończeniem obecnego sezonu.
aby nie zakładać kolejnego wątku to mam pyt dotyczące obozów: w zakładce pomoc jest taka fajna tabelka ich dotycząca. I tu pytanie: są tam sumy np: poziom 5 do prowadzenia x dni i kosztuje 20 tys. Czy ta kwota naliczana jest od każdego zawodnika (czyli np 10 zawodników x 20tys), czy dla całego zespołu tylko 20tys? i czy każdemu zawodnikowi będzie można osobno ustawić dowolny poziom treningu, czy wybierany jest raz i dla całej drużyny?
Kwoty podane są za jednego zawodnika. Ustawiasz jeden ogólny trening dla całego zespołu.
aha, dzięki Uśmiech a czy zawodnicy trenują normalnie w klubie przez te 5 dni, czy tylko dostają treningowe dni za obóz?
Trenują każdy dzień normalnie, a po obozie (Piątek-wieczór chyba) dostają dodatkowe dni treningowe Uśmiech
jeszcze raz wielkie dzięki Uśmiech
Witam

Czy ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi w opisie poszczegolnych miejsc obozowych?
W podgladzie np. USA mam dwa miasta z piecioma cyframi od 1 do 5 oznacoznymi jako B48 B49 B50 B51 B52, ponizej jest jeszcze jakies zestawienie: B48 - B33
B49 - B34 itd.
O co w tym wszystkich chodzi?
Ustaw sobie na język polski, do góry na flage i będziesz miał opisane Uśmiech
A opis o co chodzi z poszczególnymi poziomami masz tutaj:
http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-17
hehe takie buty, dobra dzieki za pomoc Speed Oczko