Oficjalne forum gry Speedway-World
Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach (/showthread.php?tid=5663)

Strony: 1 2


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - holender260 - 2015-06-29

Zgłaszam wycofanie się z turnieju z przyczyn osobistych!!!!!!!!!!!!!!!


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - kropek81 - 2015-06-29

ŻKS Radlin ze względu na rezygnacje moich przeciwników ja również rezygnuje z dalszego turnieju !


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - Wiktorus2301 - 2015-06-29

Turniej uznaje za zakończony.

Nagrody otrzymują


1msc WROCŁAW SPARTA
2msc Staleczka Gorzów
3msc Staleczka Gorzów2


Miejscas sa takie ponieważ finaliści zrezygnowali a więc zostali zdyskwalifikowani a drużyny zostały wylosowane po 1 z kazde z grup


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - FireMan - 2015-06-29

A kary dla nas będą za rezygnację ?  Huh

Ja ze swojej strony mówię że w 2 edycji NMMSWCC nie wystartuje jeśli się odbędzie ponieważ postanowiłem ograniczyć liczbę turniejów do minimum i tą decyzję podjąłem z 1,5 miesiąca temu


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - kropek81 - 2015-06-29

Przykro mi ze to się tak skończyło Wiktorus2301 Smutny Ale przeciwników należy szanować obrażanie kolegów którzy mogliby wypromować turniej na miare Ligi Juniorów nie wypada ! To tylko zabawa Oczko


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - FireMan - 2015-06-29

jesli mozesz to powiedz mi dlaczego ty masz 1 m-ce skoro to Staleczka Gorzow byla w finale a ty nie ?
Moze sie pomyliles ale wczesniej patrzylem i to dawid mial 1 m-ce a ty 2 wiec skad taka zmiana
Jezeli zdecydujesz sie odpowiedziec to uwazaj na slownictwo bo jako moderator mam za zadanie m.in. Pilonowac czy ktos regulaminu nie lamie a za przeklenstwa lub obrazanie moge cie zbanowac choc to moze kazdy moder i admin


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - Wiktorus2301 - 2015-06-29

losowanie i tyle


RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - FireMan - 2015-06-30

(2015-06-29, 22:33:38)Wiktorus2301 napisał(a): losowanie i tyle

Losowanie , szkoda ze wczesniej to kto inny byl zwyciesca bo patrzylem
Takie losowanie jest niesprawiedliwe i powinno sie medale przyznac w zaleznosci od tego o ktore m-ca sie jechalo takie jest moje zdanie bo w wyniku tego ,,losowania,, ty masz mistrza



RE: Nieoficjalne Młodzieżowe Mistrzostwa w czwórmeczach - betard - 2015-06-30

Moze nie startuje w tym turnieju ale tak patrze sobie co tutaj sie dzieje i mnie zastanawia to losowanie twoje Wiktorusie.Przeciez to od razu wiadomo ze jak zrobisz ,,losowanie" to zrobisz
tak zebys ty wygrał.Jak dla mnie oczywiste jest ze 1msc powinna zajac Staleczka Gorzów poniewaz byla uczestnikiem finalu a ty niestety nie ,wiec co ty robisz na tym 1 miejscu to ja nie wiem.I wogole co to za sposob ustawienia kolejnosci turnieju poprzez losowanie ?