Oficjalne forum gry Speedway-World
Tydzień w SW GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Tydzień w SW GM_Arek (/showthread.php?tid=6139)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-12

Czyli nasz turniej możemy planować na wtorek juz?
To pewne info z ta środa?.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-12

Lub na czwartek przeniesiemy


RE: Tydzień w SW GM_Arek - FireMan - 2017-02-12

A tak z innej beczki .
Przenosisz Puchar SW na srode z wtorku , pytanie tykko czy ten Puchar bedzie jakis inny czy dalej takie samo jedno wielkie nic będzie , gdzie mozna sobie pojechać 1 mecz i potem jezdzic sobie spary czy jedziemy do konca Pucharu , ale o rożne miejsca zależne od uzyskiwanych wyników w owym pucharze.
Jesli Puchar nie ulegnie zmianie od tej strony to bez sensu jest zmiana go na inny dzien .
Zobaczymy co dadzą Twoje zmiany , ktore w wiekoszosci są dobre , choc tak naprawde w tej chwili to zastanawiam sie jak grac , bo nie wiem co będzie w 21 sezonie , a co w kolejnych z tym że liczy sie cała gra nie jednostka i tutaj jestem za tobą , bo proponujesz zmiany dla dobra gry .


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-02-12

Również uważam ze powinno byc tak ze wszystkie drużyny jada caly puchar.
Powinno byc to cos w rodzaju ligi ze przegrywajacy by nie odpadali tylko jechali dalej oczywiście o niższe miejsca.
Byłby to tez dobry przegląd dla wszystkich drużyn jaka jest sila poszczególnych lig i drużyn.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-12

pomysł całkiem fajny, zapytam Kubę o takie rozwiązanie. Przeniesienie Pucharu na środę, to dla mnie potrzebna "kosmetyka". O zmianie formy nikt nic nie wspominał, a tego nie chciałem ruszać. tzn chciałem, ale usłyszałem bym tego nie robił Język


RE: Tydzień w SW GM_Arek - kropek81 - 2017-02-17

Dzien dobry wszystkim Uśmiech
Dajcie znac jak juz ustalicie terminy swoich turnieji to ja sobie tez jakis dzien wybiore dla moich ;p bo moj turniej DLSW organizowalem w srody i nie przeszkadzalo mi to ze w tym dniu organizuja inny turniej LR Oczko Najlepiej by było usiąść i razem zrobic rozpiske tygodnia w SW tak aby zylo nam sie lepiej Uśmiech
Pozdrawiam


RE: Tydzień w SW GM_Arek - szuwarek - 2017-02-18

Hej,
trochę obawiam się, że w tej chwili jest ich na tyle dużo, że będzie problem aby je wszystkie umieścić w tygodniu gry. Również nie należy spodziewać się, że osoby poświęcające swoją energię i czas będą chciały zrezygnować z organizacji swoich turniejów, gdzie każdy gromadzi określoną liczbę graczy. Być może to gracze powinni wypowiedzieć się statystycznie, za organizacją których są i je powinno wprowadzić się do kalendarza. Nie ma zbyt wielkich możliwości gdyż 2 dni to turnieje indywidualne a 3 to czwórmecze. Byc może te "systemowe" mogłyby być organizowane równolegle, niezależnie o tych prowadzonych przez forum, tak jak jest z barażami, gdy w sobotę leci baraż a Ci sami zawodnicy często o tej samej porze jadą na tym samym stadionie turniej indywidualny.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - wojtas_gkm - 2017-02-18

kropek skoro Puchar Gry przechodzi z wtorku na środę, to może zrób zmianę w druga stronę, z niczym nie będzie chyba kolidować


RE: Tydzień w SW GM_Arek - kropek81 - 2017-02-18

prawdopodobnie tak zrobie ale nie lepiej usiąść i przedyskutować plan tygodnia tak aby drużyny brały udział w jak największej ilości turniejów tak aby sobie z góry zaplanować cały tydzień i nie szukać sparingpartnerów Uśmiech


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-03-06

(2017-02-12, 23:52:52)GM_Arek napisał(a): pomysł całkiem fajny, zapytam Kubę o takie rozwiązanie. Przeniesienie Pucharu na środę, to dla mnie potrzebna "kosmetyka". O zmianie formy nikt nic nie wspominał, a tego nie chciałem ruszać. tzn chciałem, ale usłyszałem bym tego nie robił Język

i co w koncu z tym pucharem?bo nie ma info zostaje w takiej formie jak byl ze przegrywajacy w 1 rundzie odpada?


RE: Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-03-06

to na pewno nie na rozpoczynający się właśnie sezon. fizycznie nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Misiek81 - 2017-03-11

GMArek i co bedzie ten chat meczowy od jutra???


RE: Tydzień w SW GM_Arek - GM_Arek - 2017-03-11

czat meczowy? przepraszam, ale nie wiem/nie pamiętam o czym mowa?


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Arkadiusz - 2017-03-11

(2017-03-11, 16:31:57)GM_Arek napisał(a): czat meczowy? przepraszam, ale nie wiem/nie pamiętam o czym mowa?

Miskowi chodź o to żeby każdy gracz mogl wchodzić na dowolny mecz i pisac na chacie meczowym np z kumplem który właśnie mecz jedzie.


RE: Tydzień w SW GM_Arek - Misiek81 - 2017-03-11

(2017-03-11, 16:59:14)Arkadiusz napisał(a):
(2017-03-11, 16:31:57)GM_Arek napisał(a): czat meczowy? przepraszam, ale nie wiem/nie pamiętam o czym mowa?

Miskowi chodź o to żeby każdy gracz mogl wchodzić na dowolny mecz i pisac na chacie meczowym np z kumplem który właśnie mecz jedzie.

Dokladnie pisaem na szybko na kiedy jest na to szansa???