Oficjalne forum gry Speedway-World
szkółka - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: szkółka (/showthread.php?tid=1861)



szkółka - MichalKR - 2012-07-11

chyba mam jakiś błąd w szkółce z treningiem mam ustawiony trening u trenera za 20k byłego żużlowca i 3 poz szkółki i ostatni skok mojego juniora odbył się 07,06 wydaje mi się że miesiąc to trochę długo jak na trening Uśmiech


RE: szkółka - AssAssin - 2012-07-11

Może ktoś w przybliżeniu poda na jakich zasadach odbywają się skoki skillów w szkółce...
Przed zmianami w szkółce juniorów trenowało u mnie 6 juniorów i raz w tygodniu któryś z nich miał skok,czasami dwóch zawodników miało skok jednego dnia...Średnio dziennie za trening juniorów płaciłem 12-15tyś(ale trenowali wszyscy).Teraz mam dalej 6 juniorów,ale 3 trenuje trener za 20tyś(dziennie bierze za tych 3 juniorów 12tyś),a 3 nie trenuje w ogóle(bo nie stać mnie na takie wydatki)...Mimo tego że cały budżet przeszedł na 3 zawodników od początku nowych zasad trenowania nie zaliczyłem żadnego skoku...stare zasady były o wiele lepsze...ile trzeba puścić kasy żeby któremuś juniorowi nie znacznie podskoczył poziom umiejętności(ja na razie straciłem ponad 80tyś i nic)


RE: szkółka - kasiunia - 2012-07-12

u mnie to samo ostatnie skoki koniec czerwca


RE: szkółka - Luckas - 2012-07-12

Dokladnie mam ten sam problem


RE: szkółka - sothis - 2012-07-12

skoki były wykonane tylko nie zostały pokazane graficznie przy następnym skoku zobaczycie wyraźną poprawę


RE: szkółka - AssAssin - 2012-07-12

Skok i spadek to mam za każdym razem kiedy wcisnę "aktualizuj" to skąd mam wiedzieć że był jakiś skok?


RE: szkółka - Zielony815 - 2012-07-12

AssAssin, nie musisz klikać aktualizuj Uśmiech Wystarczy, że ponownie wejdziesz do szkółki. jest po prostu generowana średnia z błędem w zależności jakie masz konto.

A skoki były, tylko nie są pokazane w ostatnich skokach. Tak trudno zjechać niżej i przeczytać kilka wpisów na SB?


RE: szkółka - sothis - 2012-07-12

szkoda że nie ma pochwał tylko ostrzeżenia xD
Zielony masz pochwałę od Mędrca Sothisa Język


RE: szkółka - AssAssin - 2012-07-13

Zielony815,źle się wyraziłem...chodziło mi o to ze jeśli skoki nie zostały pokazane graficznie,czyli data i skok skilla to nie widzę tego skoku nawet jeżeli był odnotowany,bo aktualizacja średniej jest losowa i za każdym razem pokazuje inną średnią zawodnika,więc nie wiadomo czy skok był czy nie.


RE: szkółka - Zielony815 - 2012-07-13

Ze średniej raczej się nie dowiesz, czy był skok. Ale skoki się odbyły, to jest pewne. Następne już będą pokazane Uśmiech


RE: szkółka - Squall1 - 2012-07-13

Już jest wszystko ok , do zamknięcie i do archiwum Oczko


RE: szkółka - ADM_Henrik - 2012-07-13

Ja mogę potwierdzić że dzisiaj u mnie w szkółce dwóch juniorków zanotowało skok i jest o tym adnotacja Oczko
Niestety jeśli ktoś miał skoki do dnia 11 lipca to nie dodawało powiadomienia o skokach w treningu. Naprawiony błąd został, ale wpisów o poprzednich skokach które miały miejsce przed 12 lipca nie przywróci się ich niestety.
Temat zamykam bo dyskusja jest nie potrzebna Język