Oficjalne forum gry Speedway-World
Inne kraje - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Inne kraje (/showthread.php?tid=5202)



Inne kraje - odo - 2014-10-21

Czy był już wałkowany temat wprowadzenia zawodników z takich krajów, jak np. Czechy, Łotwa, Słowacja, Węgry, Ukraina? To chyba nieduża zmiana, a wprowadziłaby trochę kolorytu Uśmiech


RE: Inne kraje - ADM_Henrik - 2014-10-21

Jeśli chodzi o Czechów i Węgrów to zostali wprowadzenie tacy zawodnicy do bazy właśnie w dniach 10 i 11 października i już mogą pojawiać się w szkółce żużlowej juniorzy z tych krajów również.


RE: Inne kraje - ru3k - 2014-10-21

Trochę to dziwne, że zostali dodani Węgrzy jeżeli jest kilka lepszych nacji. Np. Łotysze, Słoweńcy czy Amerykanie.
Przy okazji mam jeszcze propozycję, aby wyszukiwarce zawodników dać kryterium narodowościowe.( oraz usunąć z niej zawodników bez klubów).


RE: Inne kraje - Marek79 - 2014-10-21

A co to przeszkadza? żużel na Węgrzech był i jest więc nie rozumiem o co chodzi. Może w realu są lepsze nacje ale przecież w naszej grze drużyna Polska nie przegrywa z Duńczykami jak w realu Uśmiech

Bardzo się cieszę że wreszcie coś ruszyło w temacie bo wnioskowałem o to już dawno.
Mam nadzieję że z czasem będą dodawane kolejne nacje i będzie fajnie Duży uśmiech


RE: Inne kraje - odo - 2014-10-21

Henrik to dawaj jeszcze Łotyszów, Słoweńców, Amerykanów Duży uśmiech


RE: Inne kraje - Mr. Zuma - 2014-10-21

odo spokojnie Język
Mamy Czechów i Węgrów na razie jest okej. Mimo iż też chciałbym mieć w składzie jakiegoś Łotysza. Cieszmy się tym co mamy a na pewno przyjdzie nam tego więcej Uśmiech


RE: Inne kraje - odo - 2014-10-22

pomalutku, rozumiem Oczko ale Henrik miej to na uwadze Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech


RE: Inne kraje - wojtas_gkm - 2014-10-22

Ja tam się bardzo cieszę z Węgrów. Jak wspomnę sobie takich zawodników jak: Antal Kocso, Zoltan Adorjan, Jozsef Petrikovics, Laszlo Bodi, Sandor Tihanyi, Robert Nagy, Zsolt Boszormenyi, Csaba Hell, czy Zoltan Hajdu to łza sie w oku kręci za fajnym żużlem sprzed lat.

Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki
Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát


RE: Inne kraje - ffrraanneekk1980 - 2014-11-17

Witajcie! Wpisując w wyszukiwarce nazwisko zawodnika (np.swoje) Mozna trafić na ciekawego zawodnika który własnie nazywa sie tak samo jak Wy No ale jest on wolnym strzelcem (czyli zawodnikiem bez klubu i do wzięcia) Moja propozycja jest taka zeby mozna było takich zawidników zatrudniac w swoich klubach Nawet jak mają niskie srednie Można utworzyć liste transferowa z zawodnikami bez klubu Co wy na to? Ciekawe jakie macie na ten temat zdanie :-)


RE: Inne kraje - ru3k - 2014-11-17

A ja proponuje usunąć ich z wyszukiwarki i dodać sortowanie po narodowości.


RE: Inne kraje - GM_Kuba - 2014-11-17

Powiem tak:
Zawodników możemy zrobić z każdego kraju jak nam się zarzyczy i pomysłodawca doda (wg instrukcji) imiona i nazwiska do bazy. (powyżej 50 w obu). WTedy ja robie flagi i tworzymy zawodników.

@ru3k, zrób nowy temat na dodanie pola narodowosci, prosze Oczko


RE: Inne kraje - Mr. Zuma - 2014-11-26

Węgrzy i Czesi wprowadzeni, inne narodowości do ustalenia z adminami
// Zamykam