Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Misiek81 - 2016-12-04

(2016-12-04, 12:46:02)Arkadiusz napisał(a): Witajcie.Jak zwykle mam cos do powiedzenia hehe.
Chcialbym sie z wami podzielic moimi obserwacjami i propozycjami.
po 1 Indywidualne Mistrzostwa ELJ to pomysl trafiony ale moznaby go zmodyfikowac np podzelic w nowym sezonie na kategorie wiekowe zeby bylo bardziej wyrownanie.
Moznaby np 16 i 17 latkowie swoje mistrzostwa 18 i 19 swoje a 20 i 21 latkowie swoje.
Z nowosci to moznaby pomyslec o jakims turnieju par.Widzialem ze nie ma zadnego turnieju par nigdzie wiec bylibysmy pierwsi.
Pytanie tylko czy uda sie takie cos przeprowadzic i czy beda terminy.
Pomyslowmam kilka ale moze na razie te 2 starcza i napiszcie co o nich myslicie.Pozdrawiam.
Jestem za turniejem Par juniorów takie MMPPK fajnie by to wyglądało Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - wojtas_gkm - 2016-12-04

Nie wiem czy zauważyliście, ale turniejów par nie ma w grze, dlatego nikt ich nie organizuje.
Mistrzostwa lig były kiedyś parowe, w formie turniejów indywidualnych. Innej formy na ten moment nie ma dostępnej.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-04

(2016-12-04, 13:40:13)wojtas_gkm napisał(a): Nie wiem czy zauważyliście, ale turniejów par nie ma w grze, dlatego nikt ich nie organizuje.
Mistrzostwa lig były kiedyś parowe, w formie turniejów indywidualnych. Innej formy na ten moment nie ma dostępnej.

Wojtas mysle ze jak admini by sie postarali to przeszkod by nie bylo.

Dlatego moj pomysl sie zrodzil.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-04

Ponad pol roku minęło (jak nie wiecej) od kiedy napisałem propozycje stefikowi
Były tez zawody parowe w nich
Jak widac nie ma ich dalej i nie ma co sie napalac żeby były

Co do rocznikowych mistrzostw indy to pomysł dobry , ale nie wykonalny
Owszem organizatorzy rund sie znajda tylko to my z Tomaszem musielibyśmy dołożyć sobie 3 razy wiecej pracy nad tym . Narazie nie widze możliwości podziału na roczniki
Jedynym możliwym rozwiązaniem jest pod koniec sezonu jakis szybki turniej dla danego rocznika na podstawie wyników w ELJ


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-04

Jeżeli nagle zostaną parowe wprowadzone jako oddzielny element gry funkcjonujący tak jak ZI czy czwormecze to nie widze przeciwwskazań dla turnieju parowego , ale na te chwile jestem na nie . W sobote są mistrzostwa juniorow i ten dzien jest zarezerowany pod start u Wojtasa , a nie będziemy tez łączyć indy z parowymi w jednym bo sie pogubimy w tym.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-04

(2016-12-04, 14:01:19)XXX46 napisał(a): Jeżeli nagle zostaną parowe wprowadzone jako oddzielny element gry funkcjonujący tak jak ZI czy czwormecze to nie widze przeciwwskazań dla turnieju parowego , ale na te chwile jestem na nie . W sobote są mistrzostwa juniorow i ten dzien jest zarezerowany pod start u Wojtasa , a nie będziemy tez łączyć indy z parowymi w jednym bo sie pogubimy w tym.

Tak myslalem wlasnie ze z terminami bedzie problem.
Z podzialem na kategoriw w zawodach indywidualnych tez mi sie podoba dlatego zaproponowalem ale wiem ze dla was organizatorow to kupa dodatkowej roboty.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - wojtas_gkm - 2016-12-04

Arkadiusz temat wprowadzania turniejów par przewija się już tak długo, że straciłem nadzieję na ich pojawienie się.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2016-12-04

(2016-12-04, 14:26:27)wojtas_gkm napisał(a): Arkadiusz temat wprowadzania turniejów par przewija się już tak długo, że straciłem nadzieję na ich pojawienie się.

No teraz juz wiem ja gram od lutego i nie wiedzialem ze wczesniej byly proby takie.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Petecki - 2016-12-04

Z tego co mi się wydaje to zostaje tylko opcja czwórmeczu w środę ( nie wiem jak z piatkiem) w poniedziałek liga juniorów jedzie bo kolejne sparingi praktycznie zapychaja kalendarz, zwłaszcza jak ktoś długo w pucharze SW jedzie, kolejne indy też bez sensu bo odpada sobota na mistrzostwa juniorów, w każdym razie opcji jest strasznie mało, superpuchar taki jak w poprzednim sezonie też lipa, ja musiałem sprzedać dwóch 21-latkow pod koniec sezonu bo bym się z nimi bujał do teraz bez szans na jazdę


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-04

Petecki
Jakie masz zastrzeżenia dotyczące superpucharu ?
Superpuchar jest po sezonie ligowym , może troche za późno ale jest jednak
I tak został mocno skrócony ze wzgledu na terminy , a zrobic go w kolejnym sezonie sie nie opłaca kiedy druzyny juz inaczej wyglądają


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-04

Jezeli zostanie wprowadzony drugi turniej do ELJ (tez sparingi , przerywnik od ligi ale z niezła stawka ) to superpuchar najpewniej zmieni sie w dwumecz miedzy tylko 2 zespołami

Terminowo wszystko wskazuje, że w 5 edycji zostanie ten dodatkowy puchar wprowadzony


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Petecki - 2016-12-04

Generalnie zastrzeżeń nie mam, piszę tylko o terminie, musiałem sprzedać juniorów kończących wiek (mam świadomość ze to mój problem) kłopot w tym ze szybciej się nie da tego zrobić i ja to akceptuję bo tak będzie zawsze niezależnie od formy jaką przyjmą te rozgrywki. Może najzwyczajniej w świecie wprowadzić rundy na zasadzie knock out ? Startują wszyscy, jeden mecz do ustalenia u kogo jak w pucharze SW i od którejś tam rundy z rewanżem dopiero?


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-04

Było cos takiego w 2 edycji jako Puchar ELJ
Kompletnie sie to nie sprawdziło

Wprowadzony zostanie turniej o nazwie Liga Mistrzów ELJ w której w 1 edycji wystartuje 12 zespołów . Pozostałe druzyny utworzą 3 eliminatory (turnieje właśnie KO o miejsce w LM w następnej edycji , od 2 edycji LM liczyć sobie bedzie 16 zespołów )

A superpuchar najpewniej zrobi sie w stylu :

Mistrz ELJ (ekstraliga ) vs Mistrz LM

Termin superpucharu będzie prawdopodbnie jeszcze poźniejszy , ale cos kosztem czegos
Chcemy uatrakcyjnić rozgrywki , a terminów mamy maksymalnie z tego co pamietam 34-46


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Petecki - 2016-12-04

W formie sparingów ta liga mistrzów?


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-04

(2016-12-04, 17:51:58)Petecki napisał(a): W formie sparingów ta liga mistrzów?

Tak 
Terminy pozostają bez zmian , liga regularna i ten turniej dodatkowy tradycyjnie w poniedziałki i czwartki .


Jedyne co sie zmieni to wieksza ilośc meczy i xp dla juniorów 
Pewnie VIP tez sie troche zmieni , za LM raczej jakas ładna nagroda sie szykuje .

Wszystko będzie podane po zakończeniu zapisów i zakończeniu sie obecnej edycji .
Czyli tradycyjnie wszystko wcześniej gotowe tak aby nikt nie miał przykrej niespodzianki