Oficjalne forum gry Speedway-World
Puchar SW GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Puchar SW GM_Arek (/showthread.php?tid=6451)

Strony: 1 2 3 4


RE: Puchar SW GM_Arek - Marek79 - 2018-02-07

' 4/5 juniorów u 21 ' - to już jest ogólnik, tu nie ma np. 1 junior u21, 2 juniorów u19 itp. A ktoś tutaj proponuje ograniczenia wiekowo-ilościowe dla seniorów! dla mnie to jest chore (nie obrażając nikogo).

Więc postuluję, jak już pisałem o możliwość rezygnacji z takiego pucharu przed jego rozpoczęciem.

Dziękuję za uwagę.

Hyziu w miarę fajny pomysł, podoba mi się tylko co z drużynami które odpadną wcześnie? nie mogłyby jechać o dalsze miejsca?


RE: Puchar SW GM_Arek - Hyziu - 2018-02-07

Mogłyby jechać, tylko wtedy trzeba by posiedzieć i pomyśleć jak to rozwiązać, bo po każdej rundzie ktoś odpada i nie wiem jakby to mogło wyglądać. Na pewno schemat byłby strasznie rozlazły.
Myślałem nawet o zastosowaniu drabinki turniejowej jak w Darcie, nie wiem czy grywał ktoś w Darta (lotki, rzutki jak to kto sobie nazywa) to tam była zajebista drabinka turniejowa, która po 1 rundzie dzieliła się na Drabinkę Wygranych i Przegranych, ale zastosować to dla 512 drużyn to trzeba sporo czasu żeby to wszystko rozpisać.


RE: Puchar SW GM_Arek - Hermes - 2018-03-01

Do tej pory rywalizacja w Pucharze odbywała się jednotorowo. Podyskutowaliśmy sobie o tym na forum z graczami, i stworzyliśmy taki oto twór:

Od sezonu 24. każdy z managerów będzie miał szanse na zdobycie jednego z 3 Pucharów. Po odpadnięciu ze Złotego Pucharu SW (ZPsw), gracze nadal będą mieli szanse na Srebrny Puchar SW (SPsw). Jeśli i tu powinie wam się noga, dostaniecie szanse na walkę o Brązowy Puchar SW (BPsw). Tak więc na każdego gracza czekają minimum 3 mecze pucharowe.

Wciąż jednak będziemy szukać najoptymalniejszej formy rozgrywania Pucharu, dlatego też nie wykluczamy ewentualnych korekt. Mamy nadzieję, że formuła wam się spodoba Uśmiech

Dokładny opis znajdziecie w FAQ



Oj Arek Uśmiech czasem trzeba posluchac i przyznac racje. Mam nadzieje ze beda w turnieju duzo emocji Uśmiech


RE: Puchar SW GM_Arek - GM_Arek - 2018-03-02

ja zawsze słucham (czytam), ale niekoniecznie zawsze się zgadzam Oczko czasem też ograniczeniem jest kodowanie. Tym razem jednak się udało Uśmiech


RE: Puchar SW GM_Arek - Misiek81 - 2018-04-07

Wywalić te boty raz na zawsze bo dochodzi do absurdu w Brązowym moja propozycja Złoty Puchar 1 runda eliminacyjna wszystkie zespoly bez botów 2 runda Złoty wygrani Srebny przegrani Brązowy rozpocząć od 3 rundy gdzie zagrają przegrani 2 rundy i od 3 rundy we wszystkich 3 pucharach system grupowy a pozniej po 2 najlepsze zespoly awansuja i dalej system pucharowy.


RE: Puchar SW GM_Arek - Mr. Zuma - 2018-07-29

nowy schemat Pucharu Gry został wprowadzony

//zamykam