#8
Nie wiem czy sie bedziemy w to bawić w poprzenich sezonach nie do konca wyszło, na pewno fajniej by było jakby ktoś chciał się podjąc liczenia typów, ja niestety nie dam rady więc tylko proponuje.
Takie typy moje na czysto na 1 kolejke

Polonia Ostrów Wlkp vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 43:47 (Hit 1 kolejki, właśnie to o czym wspomniałem wcześniej mecze "czwórki walczącej o brąz" będą mega ciekawe. Stawiam na Drzewców, mimo silnych juniorów jednak Squall ma przewage w postaci Pawlaka i Jamrożego)

Anioły UNIBAX vs KS Czorty Myślibórz 62:28 (debiutanci z Torunia będą mieli mocne wejscie na początek, z takim składem zleją Myśliborzan, gdzie jedynym zawodnikiem który moze powalczyc jest Cacko)

GRYFY Bydgoszcz vs Paul- Wik 63:27 (jak sam wowi pisał jedzie juniorami wiec na wiecej w meczu z Gryfami nie ma co liczyć)

Demogorgon Wrocław vs Unia Leszno 38:52 (oboje awansowali po barazach i odrazu widzą sie w 1 kolejce, Wrocławianie jednak będą odstawać od Unii)

POWER Gniezno vs Victory Leszno 40:50 (dla mnie to pierwszy mecz ligowy od x sezonów bez Walczewskiego, mam nadzieje że Tyrakowski go godnie zastąpi i w debrach Wielkopolski i Tigersów wywieziemy zwyciestwo)