#1
mam propozycje aby wprowadzic przycisk "ignoruj gracza" w wiadomosciach !! czyli po nacisnieciu tego przycisku u danego gracza nie bedziemy dostawali wiadomosci od danego gracza!!!

powód jest prosty :

sa gracze tzw" PŁACZKI ,którzy sie zala płacza wysyłaja jakies głupie wiadomosci itd" min teraz jak sa wolni gracze licytuje zawodników i dostaje wiadomosci typu:

gracz: Zapier Dalaj Porekord ( za sama nazwe druzyny powinien byc ban"

"Żałosne. " , "poza tym, ciebie chyba admini powinni wziąc w obroty, bo nie dość że podbijasz ceny, to na dodatek próbujesz wszystkim pozabierać tych nowych zawodników. Uśmiech

o a najlepszą radą będzie zmiana hasła koleżko. "

"Właśnie dałeś mi powód do zgłoszenia Twojej wiadomości administracji. DZIĘKI.
p.s. naucz się spokoju, kultury, a przede wszystkim dorośnij i zmądrzej.
Uśmiech "

"O i kolejna wiadomość dla administracji : ) Pisz tak dalej, a szybko się z tych słów wycofasz, dziecinko.
Ile ty masz lat, 10, 7, że tak żałośnie piszesz ? : D "

moja odpowiedz była krótka dla takich graczy co mi placzą ze licytuje danego zawodnika!!! "min niech sie ida zalic do rodziny a nie mi w SW " itd itp dlatego jestem za wprowadzeniem opcji ignorowania gracza co wy na to?? pzdr
"podbijasz ceny, to na dodatek próbujesz wszystkim pozabierać tych nowych zawodników" -- od tego chyba sa licytacje !! w sumie to dla kolegi nie powinismy licytowac aby za 1 zł kupił Uśmiech

"najlepszą radą będzie zmiana hasła" niech mnie nie rozsmieszaUśmiech nie napisze nic wiecej gdyz to grozbaUśmiech