#54
sory xxx46  ale sprawdzałeś dopiero o 17:00  jak się zaczął mecz  a ja ci zadawałem na ten temat pytanie o 10:00 Oczko bez obrazy ale widocznie olałeś ten temat i dopiero sprawdziłeś gdy się rozpoczął mecz
ale nie ważne sprawa wyjaśniona Uśmiech szkoda że dopiero po meczu a nie przed bo niebyłoby dyskusji..

a co do drugiego wpisu o braku juniorów.. to wyrwałeś z kontekstu Oczko pisałem na temat wypożyczania, (teraz wiem że takiego czegoś nie ma) rozchodziło mi żeby nie pchał się jakiś sternik z 4 juniorami  i na każdy mecz sobie 3 dobrych wypożyczał z innego klubu!   Nie zabraniam nikomu jazdy  mogą nawet jechać z 3 juniorami  ale lepiej byłoby jakby był pełny skład  7 juniorów. Po za tym jechałem 5 juniorami  to mnie opieprzyłeś  że  robię wam mętlik i kazałeś żebym dokupił juniorów bym wszystkich 7-miu Język  bo wam się nie chce podliczać bo to męczy Język  więc  też lepiej by były drużyny z 7 juniorów a nie z 4 Duży uśmiech

a drugie pytanie mam takie   kiedy ma być Finał 2 ligi ? jeżeli  siekacze i motorynki jadą 3.10 ?
[Obrazek: 11086.jpg]