#5
No oby tak przez cały sezon tu była, a nie tylko 3 dni przed Język
Ja również nie omieszkam podzielić się swoimi poglądami na temat wyglądu tabeli Duży uśmiech
1. Victory Leszno - tutaj w ogóle nie ma co komentować, myślę że przez kilka jeszcze sezonów nikt Speedowi nie zagrozi Język

2. Anioły Unibax - o ile dziadki mają zabezpieczony trening to raczej powinno się na tej pozycji obejść bez większych niespodzianek.

3. - 6. Tutaj podobnie jak Speed mam wielki dylemat bo siła 4 drużyn, które za chwilę wymienię jest ciężka do oceny na tą chwilę, każda z tych drużyn, ma 2-3 mocnych równorzędnych zawodników, i później albo zdolnych młodych, albo odrywających kupony dziadków Duży uśmiech Kolejność w której zostaną wymienieni jest zupełnie przypadkowa Oczko Język Unia Leszno, Fc Drzewce, Power Gniezno, Polonia Ostrów Wlkp.

7. Ks Czorty Myślibórz - dużo mu nie brakuje już do powyższej czwórki i kto wie czy nie zaskoczy i nie wmiesza się w walkę o lokaty wyższe, jednak na tą chwilę myślę że 7 miejsce ma pewne.

8. Gryfy Bydgoszcz - dla Zawadzkiego i Spółki to może być niestety już ostatni sezon w Elicie bo jak trafią na silnego 1 ligowca w barażu to ich szanse są małe. Skład już mocno podstarzały. Trening głównych skili pewnie Heniu ma zabezpieczony, ale na jak długo to wystarczy to nie wiem, obawiam się że końcówka sezonu to już będzie dla Gryfów dogorywanie.

9. -10. Paul-Wilk, Demogorgon Wrocław - kompletnie nie mam pojęcia jaką siłą obie drużyny dysponują, jednak patrząc po składach to obawiam się dla nich najgorszego. Asteck znalazł się tu przypadkiem Oczko ale przypadkiem nie będzie jak się z Eligą po sezonie pożegna Język