(2017-01-05, 11:44:18)Misiek81 napisał(a):
(2017-01-05, 10:59:54)tomasz napisał(a):
(2017-01-05, 10:32:05)Misiek81 napisał(a): Też się nad tym zastanawiam czy to ma sens brać udział w takim bałaganie...

Jeżeli chodzi o działanie turnieju to wg mnie jest wszystko oki.
Natomiast konflikty to rzecz normalna. Każdy ma swoją opinię i można się z tym zgadzać bądź nie.
Jeżeli chcesz przez taką "rzecz" rezygnować to na twoim miejscu bym się jeszcze raz zastanowił. Turniej służy juniorom aby mogli się rozwijać z rówieśnikami. Po to powstał i po to ma służyć.
Oki tylko ja dzis moge miec walkower nastepne kolejki walkowery to po co mi takie treningi ...jedynie Rzeszow jedzie w porzadku przeciez ja w to miejsce moge miec sparingi z duzo wymagajacym rywalem itez we ystawic juniorow wyjdzie na to samo bo xp takisam ma wzrost

To że jeden uczestnik od połowy grudnia nie pojawia się to nie jest moja ani nikogo innego. Drugi zawodnik oficjalnie zrezygnował z play offów. Dlatego wstawiłem WO tak by w miejsce planowanych meczy można było zaprosić innych przeciwników. To czy druga drużyna będzie lepsza od innej to jak sam napisałeś nie ma znaczenia bo i tak xp tak samo rośnie.
Zdarzają się sytuacje że ktoś olewa turniej (prześledź poprzednie edycje i zobaczysz ilu tam było z wykluczeniami), ale mogę powiedzieć że pod tym wg ta edycja (prócz Kosmosu-brak logowania od połowy grudnia) jest najlepsza.