1. To że ktos odpuszcza play off jest niezależne od nas .
2. Możesz powiedziec co Ci tak naprawde przeszkadzało w turnieju ?
Mario powiedział o co chodziło , a mianowicie o brak przepisu o wychowankach w meczu , co jeszcze jestem skłonny zrozumieć .

Z Arkadiuszem na ten przykład problem tkwił (w naszej relacji ) nie tyle co w ELJ , a w naszych charakterach ktore mamy w pewnym sensie podobne i stąd były miedzy nami kłótnie , a po czasie polepszenie relacji . Możliwe że teraz też bedzie podobnie , nic do niego nie mam , to samo do Mario , każdego traktowałem tak samo , a to że na prywatnym gruncie cos nie szło tak to inna sprawa .
Natomiast twoje poczynania mnie zaskakiwały , z nienacka rezygnacja , okey potem obrzucanie nas błotem bo tak to odebrałem .

Staram sie byc miły i nikogo nie obrażać , z turnieju odeszło kilku graczy , kilku przyszło co oznacza , że raczej nie jest tak źle z nami i z turniejem skoro w tej chwili mamy 4 poziomy ligowe .

My bardzo serdeczny Tobie dziękujemy za udział w turnieju , kazdy gracz to pewne wspomnienie w histori tego turnieju , a było tych graczy około 40 w całej historii i każdego kojarzymy nawet jak juz nie gra bo są i takie przypadki .

Mozna miec do mnie zastrzeżenia jako człowieka , ale jako organizator starałem sie wywiązywać ze swoich obowiązków jak najlepiej sie dało , a nie zawsze jest tak łatwo bo jest prawdziwe życie tez , ktore uwarzam za ważniejsze od gry .

Jednak zaskakuje mnie twoje zachowanie zwłaszcza , że zamienilismy chyba tylko 2 zdania na forum w PW odnośnie ELJ , a tak nawet nie mam z toba żadnych kontaktów i nigdy nie miałem zreszta .