Kilka dni tu nie zaglądałem no i proszę ! Mnie też się dostało Smutny Nie będę komentował !
Mario po prostu zapomniał jakim managerem jest SW ! Prowadzi się klub i jeździ w lidze ! I tylko to jest najważniejsze ! A wszystkie inne turnieje to dobrowolny dodatek i nikt nikogo nie zmusza do jazdy tam. Tylko skończony idiota wyprzedawałby seniorów i kupował dobrych juniorów aby wygrać ELJ ! Dla mnie liczy się tylko liga a tu jadę rekreacyjnie ! Gadka o turnieju i XP też była nie na miejscu. U mnie jest 7 juniorków i 2 razy tygodniowo wszyscy jadą spara. Pilnuję tylko sprawności żeby nie spadła poniżej 100 Uśmiech Nie patrzę na XP ! Każdy junior ma przejechać 10+ biegów i to wszystko. A Mario podszedł do tego tak jakby za ELJ miał dostać prawdziwy złoty puchar. No i został pokrzywdzony ! Wręcz oszukany. Nie wiem o co chodzi i tu mu przyznam rację. I na tym można zakończyć temat.
A organizatorzy powinni wprowadzić klauzulę o zapoznaniu się i przestrzeganiu Regulaminu !
Każdy niezadowolony po akceptacji Regulaminu powinien być wyrzucany na ryj z ELJ i nie byłoby takiej mowy-trawy jak teraz. Mnie już znudziły te kilometry postów o niczym. Mnie jak się turniej nie podoba to w nim nie jadę. To takie proste. Dalej lubię Maria choć próbował mnie obrazić. Kilka wspólnych meczy mamy za sobą i to nas łączy !
Serce    Sidney68    Serce