Wynik owszem ładny , choc wiecej druzyn nie zaszkodzi

My słuchamy sugesti uczestników o ile są realne i nie szkodza turniejowi , w tym przypadku wiedz że pomysł twojego autorstwa nie jest zły , ale nie moze byc wprowadzony nagle jak nie kazdy jest na to gotowy , na ten przykład mam w składzie na juniorce tylko własnych , a ilu z nich moze na seniora zostawię ? - z 3-4 to Max , reszta nie warci zachodu , nie kazdy jest chętny wprowadzac do składu słabych , wola w wiekoszosci poczekac chwile , ale wyłowić jakiego fajnego zawodnika ze szkółki .
Jak proponujesz takie rzeczy , to bierz pod uwage ile ty grasz juz , a ile inni .
Kazdy ma rożne wizje prowadzenia klubu , dla wielu liga sie nie liczy bo tam rządzą nadal dziadki (sam mam tez na lige lekko mowiac wyje.. )

Co do wychowanków to z tego co widziałem sam od innego klubu kogos chciałeś kupic wiec w tej chwili jestes na równi ze wszystkimi , bo kazdy jak jeden mąż kupuje .
Zanim zaczniesz krytykować , rzucać sie itd to zapytaj sie swojego rywala ktory ma lvl szkółki , spójrz ilu ma juniorow , a ilu wychowanków w składzie i mowiac wprost , moje i Tomasza działania maja na celu działać na korzyść turnieju , a nie patrzeć na pryzmat swojego klubu .
Jesli chciałeś cos zaproponować to pasowało abys to zrobił kulturalnie chociażby na PW z organizatorami jesli na forum bys nie chciał , bez żadnych przytyk do innych bo to źle świadczy o tobie , a przy okazji moze i nam zaszkodzić , jest cos takiego jak ankieta , wystarczyło albo ją na forum zrobic lub poprosić nas o założenie jej i wtedy poznalibyśmy zdanie wielu graczy .

Nie jednostka tutaj ma władze i nie dla jednostki bedziemy zmieniac regulamin , aby mogła na lata zdominować nam turniej.
Nic nie mamy przeciwko temu , ale na zasadach jakie są w naszym , jak i w pozostałych juniorskich turniejach , w koncu to nie uczestnik ustala zasady .

Startujesz w kilku turniejach , prawdopodobnie u nas miales najwieksze szanse na zwyciestwo , ale tylko u nas nie podobała ci sie porazka z juniorami kupionymi , a w innyc turniejach z takimi tez przegrywasz .

Ty i kilka innych osob zrezygnowało z uczestnictwa w 5 edycji , rozumiemy , jakos z tym będziemy żyć , w koncu dla niektórych wazne są zasady , dla innych emocje , a dla kolejnych kwestie ekonomiczne , życzymy wam powodzenia w nowych turniejach i dalszych sukcesów , a także mniej klotni ktore nawet spokojne osoby potrafią zdenerwować .




Dodam jeszcze jedna rzecz , czytając uważnie twojego posta , a także majac w pamięci twoje wcześniejsze posty i wiadomosci moge stwierdzić , że toba nie przemawia sprzeciw przeciwko jak to stwierdziłeś niedopracowanemu regulaminowi , a to że przegrałeś najpierw w lidze , a potem w finale , moim zdaniem to te niepowodzenia cie zaślepiają , a masowe rezygnację graczy z turnieju , ktore prawdopoodbnie są ze sobą jakos zwiazane (chociażby znajomość ) to zupełnie inna rzecz , o ktorej zdanie zachowam dla siebie .

W powyższym długim poście byłem nad wyraz łagodny i dyplomatyczny , ale czasem organizator musi pierdol.. , aby kilka osob nie zapomniało że to nie oni tutaj zarządzają , bo niektórzy to chyba role czasem sobie mylili (nie mam w tym przypadku nikogo na mysli , jest to zdanie skierowane do ogółu , nie do jednostek )