Niestety mylisz sie ale wyprowadzanie z bledu juz mnie meczy. Niech Ci bedzie - tak jechalem pewien samych wygranych i jedna porazka sprawila ze ja i ludzie ktorych nie znam, ale solidarnie ze mna zrezygnowali z turnieju. Okey, musialem na cos ''zwalic'' wiec padlo na idealny regulamin. Sorry mistrzu. Ja nie jestem dzieckiem i doskonale rozumiem, ze jednostka sie nie liczy jak to juz xxx razy podkreslales, ale ta jednostka czasem jest jak kropla wody w straciu ze skala -sama nic nie znaczy, wiecej kropli regularnie spadajacych na skale jest ja w stanie zniszczcyc. Ale jesli nie zrozumiesz aluzji, a znajac Twoje zajadle ataki na wszystkich, ktorzy nie mieli ochoty siedziec cicho to od razu powiem, ze nie mialem na mysli rozwalanie turnieju itd.
Szkoda, ze dla jednostki poswieciliscie kilka innych, ale widocznie dla dobra sprawy tak trzeba bylo zrobic, a przynajmniej nie przyznawac mi racji. Jestem ciekaw ile osob z tych nowych uswiadomi sobie ze jesli chce wygrac ten turniej musi kupic caly sklad dobrych 20-21 latkow bo tak postepuje ktos to teraz to wygral....to traci caly urok dobrej zabawy ale zdaje sie za ciezko to zrozumiec pewnym osobom. Chyba ze wszyscy jada by jechac a to kto to wygra to sprawa drugorzedna -wtedy tak, nie mialem absolutnie racji.