#16
Mario świetny pomysł!

Ale dobrze trzeba dograć zasady i technikalia, niestety na dzień dzisiejszy nie do ruszenia. Kto to miałby zrobić?

Czy gdy każdy z nas zaczynał ktoś się przejmował początkującymi? Oczywisćie, że nie. I jaki jest dzisiaj efekt? My wszyscy nadal tutaj jesteśmy.

Ale niestety zabrał głos GM_Arek więc pomysł nie wejdzie bo (niestety Arku) tak uważa.

Arku, przy okazji bo pewnie zabierzesz głos na mój wpis. Niech wreszcie dotrze głos, że są ludzie, którzy grają wyłącznie w SW i nie interesują ich zupełnie "inne projekty". Ich prowadzenie i wymawianie się, że na SW brak czasu, to żadna wymówka. To my byliśmy ekipą SW, wtedy kiedy jeszcze Ciebie tutaj nie było, więc wypadałoby odrobinę szanować zdanie starych graczy.

Chcesz przykładów?
Otworzyłem kilka wątków by coś ruszyć? Żadnych reakcji. Czy naprawdę koszmarne logowanie do FORUM SW jest tak trudne do poprawy? Nie dziw się, że tutaj coraz mniej osób się wypowiada. Jeśli masz w planach zamknięcie SW ogłoś to proszę, podaj deathline i po sprawie. Po co innych męczyć aby się sami wykruszyli?
błędy wizualne, które "kolą oczy" tez są trudne do zaakceptowania.

Zobacz np. ile turniejów lata po forum. Czemu? Bo czegoś im w SW brakuje. Nie lepiej przyjąć ich zasady i wprowadzić do SW? To są pomysły na podniesienie atrakcyjności gry!

Gdybym nie prowadził od 14 sezonu Ligi Juniorów, to zapewne sam nie używałbym forum.

Był jak widziałem, przepraszam za brak nicka - nie pamiętam, pomysł jednoczesnego logowania do SW i forum - wiele problemów by rozwiązał.