Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: skrócenie czasu licytacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
byc moze bylo, ale nie znalazlem
proponuje rozwazyc skrocenie czasu na licytacje, po kazdym podbiciu ceny dolicza sie 2 min, co daje czasami dla licytacji zaczynających sie od 0zl czas ponad godzine albo dluzej na jej zakonczenie jak juz wszyscy dolictuja do tej wysokiej kwoty
czy nie mozna:
1) doliczac te 2 lub nawet 3min, ale dopiero do ofert skladanych np 5min przed koncem licytacji?
2) ograniczyc chociaz w obecnej formie doliczanie czasu do 1min?

chyba, ze celem jest podawanie przy licytacjach od zera od razy wysokich kwot, zeby skracac czas licytacji porzez skrocenie ilosci ofert

PS
wlasnie mja 65min od poczatku licytacji w ktorej biore udzial i konca nie widac, moze zejdzie jeszcze godzina albo dwie, czy na tym to ma polegac?
na NIE to nie " allegro" zeby klikac na ostatnia chwile Uśmiech jak komus zalezy aby kupic zawodnika to bedzie podbijał za wiekrze kwoty niz minimalne!! nie dziw sie ze juz 65 min klikasz licytacje skoro znalazł sie tez taki gracz jak ty który chciał kupic zawodnika za grosze podbijajac minimalnie! o ile podbiliscie w dwuch?? to mogłas dac odrazu takie pieniadze a nie liczyc przez 65min ze przeciwnik da sobie spokój przy strzelam 20 tys zł .NA wielkie NIE . jest ok według mnie pzdr
jakbys dał tyle ile zawodnik był wedłóg ciebie wart to nie licytował by 65 min i liczył ze jeszcze 2 godziny bedzie licytacja trwała


Ten wyraz tak piszemy WIĘKSZE Język

sothis
nie do końca rozumie ten dosc chaotyczny tekst z duza iloscia bledow, ani tez argumentu kolegi daehniks1 poza tym: "nie bo NIE". Przy okazji gratuluje wiedzy dot. okreslenia wartosci zawodnikow, ciekawe jak to obiektywnie mozna okreslic?
jak juz porownywac to raczej do zasad w hattricku a nie allegro, w sumie nawet na to nie wpadlem zeby porownywac do tego drugiego
nikt nie mowil tu o opcji kup teraz :-) tylko normalnej licytacji od zera ale w krótszym czasie
mozna by zaczac od skrocenia czasu pomiedzy podbijaniem cen z 2min do 1min na poczatek (?)
A może Litmen mój argument będzie bardziej przekonujący Uśmiech
Ja na przykład uważam że takie licytacja jest dobra bo daje duże możliwości manewrów Uśmiech
Sam kiedyś skorzystałem z tego że jedno podbicie ceny daje dodatkowe 2 min.
Była to sytuacja kiedy pewny manager wystawił zawodnika o godzinie 11:00 za 1 zł a że ja akurat miałem zajęcia do godziny 14:00 to wykorzystałem tą regułę i klikałem co chwile sam siebie podbijając tak długo aż licytacja tego zawodnika będzie miała swój koniec o godzinie 15:30 ;P
Dzięki temu mogłem być online podczas negocjacji i udało mi się kupić tego dobrego zawodnika, którego przy wprowadzeniu Twojej propozycji nie byłbym w stanie zakontraktować.

A skoro aż tak bardzo Cię to irytuje podbij zawodnika od razu na kilkaset tysięcy a licytacja potrwa z 10min Uśmiech
lecz jeśli nie chcesz ryzykować przepłacenia za zawodnika i kupić go za minimalną cenę to niestety musisz się trochę pomęczyć i posiedzieć przy tej licytacji Uśmiech
Nie ma nic za darmo ;P Albo ryzykujesz że zapłacisz za zawodnika o 200tys więcej ale siedzisz przy LT 5-10min, albo spędzasz te 2godziny po to żeby kupić zawodnika za jak najmniejszą kwotę i nie mieć do siebie pretensji (poza zmarnowanym czasem) ;P
(2012-03-11, 00:23:03)litmen napisał(a): [ -> ]nie do końca rozumie ten dosc chaotyczny tekst z duza iloscia bledow, ani tez argumentu kolegi daehniks1 poza tym: "nie bo NIE". Przy okazji gratuluje wiedzy dot. okreslenia wartosci zawodnikow, ciekawe jak to obiektywnie mozna okreslic?
jak juz porownywac to raczej do zasad w hattricku a nie allegro, w sumie nawet na to nie wpadlem zeby porownywac do tego drugiego
nikt nie mowil tu o opcji kup teraz :-) tylko normalnej licytacji od zera ale w krótszym czasie
mozna by zaczac od skrocenia czasu pomiedzy podbijaniem cen z 2min do 1min na poczatek (?)


rozumie ze ty tylko kupujesz w " kiosku ruchu " ale jak juz zaczniesz kupowac na allegro ( pokaz gdzie wspomniałem opcje " kup teraz ") to zobaczysz jak ludzie tam operuja klikaja w ostatniej sekundzie dosłownie ! takie porównanie czas skrócony " na poczatku do 1 min - woj tekst " ni daje mozliwosci manewru mianowicie moze którys z graczy ma słabszego neta i mu przymula?? u mnie jest ok ale moze u innych ! wiesz po prostu jestem na NIE a tobie proponuje zapoznac sie z systemem licytacji ( tam na allegro tez sa licytacjeJęzyk wiedziałes o tym ??) oraz tak jak bedziesz sie nudził takie zadania do rozwiazania skoro chaotycznie widzisz tekst for you = http://www.licziq.com/ !! a co do błedów to edytuj tekst i popatrz jak malutko u ciebie jest słów na czerwono Uśmiech uups 2 z przodu jest .h8
no 161 transferów to juz jakas wiedza jest w SW Uśmiech a pozatym wydaje mi sie ze allegro jest bardziej znanym portalem niz hattrick jako gra ( osobiscie nie grałem nie gram i nie zamierzam grac w niego) z tad to porównanie. h8
a przez ciebie kolego bez obrazy skapstwo przemawia i tyle skoro po minimalnych chcesz podbijac Uśmiech
na poczatek o 1 min a pózniej co do 5 sek?? strona nie zdarzy sie odswierzyc co niektórym i po licytacji bedzie
Hej,ale nie ma co porownywać allegro z jakimiś menadzerami gdzie w gre wchodzi wirtualna gotowka. Nie ma co nad tym tematem dyskutować, dobrze jest jak jest

Asteck666

Ja moze nie na temat, nie będę sie wypowiadał w każdym wątku, bo dostanę bana Język
Ale w każdym wątku w propozycjach przewija się temat hattrika... co zaczyna mnie irytować!!!
Rozwój gry - TAK
Robienie na wzór jakiegos hattrika czy czegoś innego - stanowcze NIE
A widzę ze coraz wiecej osób pisze zdania typu "... zrobić coś jak jest w hattriku" albo gdzie indziej.
Panowie bez obrazy, skoro gdzie indziej wam tak dobrze to idzcie grac tam, albo stworzcie swoją grę na wzor tamtego czegoś, a nie próbujecie przeforsować propozycje zeby było tak jak TAM.
Dziękuję za uwagę.
2 minuty są potrzebne bo czasem net zamuli na moment i wtedy nie zawsze można przelicytować- fakt że jest sporadyczne zjawisko ale kiedyś u konkurencji mi się zdarzyło
A co do "kup teraz" to to może rodzić oszustwo(zawyżone ceny) i by brylant miał nie lada problem