Potwierdzam RKS Kolejarz Rawicz
chciałbym zgłoić się jeżeli jest miejsce
FC Falubazik
-Sławomir Naworski
-Maciej Paśniewski
-Ludwik Miładowski
-Gwidon Rosadowski
(2012-03-11, 18:11:00)demolka napisał(a): [ -> ]chciałbym zgłoić się jeżeli jest miejsce
FC Falubazik
-Sławomir Naworski
-Maciej Paśniewski
-Ludwik Miładowski
-Gwidon Rosadowski
6 liga 31kl
Potwierdzam dalszy mój udział w rozgrywkach i skład pozostaje bez zmian
Draco Squad Kościan
Mikołaj Folc
Radomir Dudek
Adam Sidz
Mieszko Moska
jadę dalej, a skład to chyba:
Przemysław Michalski
Zbigniew Łukiński
Jarosław Dudek
Kornel Rubański
możliwe że się skład jeszcze zmieni
Jadę dalej:
Tobiasz Jamroży
Juliusz Wiącek
Jurand Miras
Wit Pławnicki
możliwe zmiany w składzie
(2012-03-08, 19:18:29)Speed napisał(a): [ -> ]Witam!
Jako że 4 sezon Ligi Juniorów dobiega już końca, zatem czas na potwierdzenie startów i zapisy na nowy już 5 sezon LJ.
W zgłoszeniach należy podac:
Nazwę drużyny
4 juniorów reprezentujących klub
Jeżeli ktoś chce zrezygnować z rozgrywek, prosił bym też aby o tym powiadomić.
Dla nowych uczestników polecam przejrzeć temat z ostanim sezonem :
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=811
Przewidywana ilość drużyn to 48, ale oczywiście jeśli zgłosi się więcej chętnych, nie będę nikogo odrzucał, najwyżej zrobimy kolejną ligę, bądź podzielimy jakoś inaczej 2 ligę
Serdecznie zapraszam
jedno pytanie, czy sezon ligi juniorów zaczyna się tak samo jak główne rozgrywki ?
drużyna:
Polspeed
1. Pieniecki
2. Biegański
3. Cembrowski
4. Billig
5. Falisiak (zmiany)
drużyna:
Bicycle
1. Kijek
2. Dyndo
3. Begej
4. Cwajda
5. Ziętarski (zmiany)
drużyna: Polspeed
był błąd w pozycji nr5
1. Pieniecki
2. Biegański
3. Cembrowski
4. Billig
5. Felisiak (zmiany)
Bicycle:
1.Kijek
2.Dyndo
3.Begej
4.Cwajda
5.Ziętarski
pisze sie Banditos Grudziadz sklad podam po ewentualnych transferach
SC Brylant jedzie:
Jurand Żemek
Michał Flis
Herbert Paśnicki
Antoni Ams
Ja również potwierdzam
Miglantz Tarnowiec
Wojtek Grynhagel
Oktawian Bondara
Stanisław Smagór
Serafin Grechuta
1.Goncerz
2.Czekalla
3.Falconer
4.Dorzynkiewicz
ale na pewno beda zmiany
jade dalej - bandyta
1. Walery Gadomski
2. Hilary Kondraczyk
3. ???
4. ???
Polonia Osielsko potwierdza swój udział a skład podam później bo zapewne będzie jakaś zmiana