Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: pogoda w regionie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie zrobiłem sobie zestawienie pogody, na moim stadionie, z tego sezonu wg kolejek ligowych- przecież to jest masakra... Zdaję sobie sprawę, że pogoda jakoś BARDZO nie wpływa na liczbę widzów (w tym wypadku na szczęście). jak to wygląda w innych regionach? Zastanawia mnie też jak wyglądała pogoda w lubuskim w pozostałych kolejkach?

1. deszcz____3. chmury____8. słońce
5. deszcz___10. chmury
12. deszcz
13. deszcz
15. deszcz
17. deszcz

E: w pozostałych tygodniach niby ciut lepiej:
9. deszcz___2. chmury___16. słońce
11. deszcz__4. chmury
14. deszcz__6. chmury
___________7. chmury

ale ogólny bilans i tak jest mało korzystny:
9 x deszcz___ 6 x chmury____ 2 x słońce(!)

Do połowy sezonu jeszcze to jakoś wyglądało, ale od 9 kolejki tylko 2 x inna pogoda niż deszcz... 11-15 kolejka tydzień w tydzień leje...
No co się dziwić... zima była Duży uśmiech Przyszły sezon rusza z wiosną więc i pogoda będzie sprzyjać Język
W porównaniu do mnie, Twoja pogoda to bajka, bo przynajmniej raz wyjrzało słonko. Ja w tym sezonie miałem: slonce-0 razy, zachmurzenie-3 razy, deszcz-5 razy (w tym 4 ostatnie kolejki u mnie)! Słońce ostatni raz miałem 25 września (prawie pół roku temu)!!! Ostrzeżenie dla nowych graczy, zeby nie wybierali wojewodztwa pomorskiego, bo tutaj slonca ludzie na oczy nie wiedza, wiecznie pizdzi i calymi tygodniami leje deszcz, a ludziska żyją w depresji :] Za to najlepsza pogoda jest w wielkopolsce.
NIe wiem jakie macie nawierzchnie torów, ale jak jest mecz ligowy u mnie i pada to się cieszę bo na grząskiej z deszczem moi zawodnicy wymiatają, chyba że ktoś patrzy na pogode ze wzgledu na kiboli, a to już co innego...pzecież punkty ligowe to podstawa!
jasne, że podstawa to punkty i myślałem, że nie muszę wspominać o radości z zależności pogoda-nawierzchnia (w tym wypadku dla "grząskowców"). jednak szkoda, że rzadkością jest słońce zamiast deszczu Uśmiech
Edyta mówi, że jeśli rozpoczynasz grę to raczej podstawą jest liczba kiboli=kasy, aniżeli wynik ligowy (choć równie ważny z punktu widzenia gry jako rywalizacji)
no tak, ale jak mam deszcz to niewiele mniej przychodzi kiboli i też dużo kasiorki wpada a do tego mam atut własnego toru przy jeździe w najlepszych warunkach na grząskim-deszcz. Więc ja wole deszczyk, a najgorsze jest zachmurzenie:/