Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Potrzbuje waszej pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema. W grze mam zamiar wprowadzić komentarz po biegu, jak na razie będzie to napis kto za kogo został zmieniony. W związku z tym mam do was prośbę: Potrzebuję jakby szablon takich komentarzy, aby było ich jak najwięcej i się nie powtarzały.

Przykład:

Cytat:[zaw1] został typowany do tego biegu za zawodnika [zaw2] i była to zmiana [jaka]

Stałe pozycje:
[zaw1] to zawodnik który został zmieniony, tzn który pojedzie w tym biegu za kogoś.
[zaw2] to zawodnik który nie pojedzie w tym biegu, bo został zmieniony
[jaka] ma dwie wartości: zwykła/taktyczna

i te trzy stałe muszą być w każdej wersji, tylko możecie je przestawiać. Pozostałe ruchome cześć tzn tekst możecie dowolnie redagować. Pamiętajcie, że nazwiska będą nie odmienione tzn jak jest zawodnik Patryk Kowalski to ja nie jestem w stanie go odmienić do formy Patryka Kowalskiego, tylko musi ono zostać w formie nieodmienionej.
może np.
[zaw2] pojedzie w tym biegu za [zaw1] jako [rezerwa jakaś...]
[zaw1] w tym biegu nie dostał szansy na pokazanie się na torze, pojedzie za niego [zaw2] jako [rezerwa jakaś]

[zaw2] zostanie w tym biegu zmieniony przez swojego kolegę z drużyny [zaw1] w ramach [rezerwy jakiejś]

//Dodałem twoje takiej formie:
[zaw2] zostanie w tym biegu zmieniony przez swojego kolegę z drużyny - [zaw1] - jako zmiana [jaka]
[zaw2] pojedzie w tym biegu za zawodnika [zaw1] jako zmiana [jaka]
[zaw1] w tym biegu nie dostał szansy na pokazanie się na torze, pojedzie za niego [zaw2] jako zmiana [jaka]

Stefik4
W tym biegu wystapil [zaw2] jako [rezerwa jakas] za zawodnika [zaw1]

[zaw2] wystapil w tym biegu za zawodnika [zaw1] w ramach rezerwy [jakiejs]

[zaw1] zostal zastapiony w tym biegu.W jego miejsce szanse dostal [zaw2] i pojechal on w ramach [rezerwa jakas]

[zaw1] nie dostal szansy pokazania sie w tym biegu.Jego miejsce pod maszyną startowa zająłl [zaw2] [zaw2]wystapil jako [rezerwa jakas]

[zaw1] niestety nie dostal szansy pokazania sie na torze.Manager do tego biegu wystawil [zaw2] jako [rezerwa jakas]

Manager zadecydowal ze w tym biegu nie poajwil sie [zaw1] a w jego miejsce jako [rezerwa jakas] pojawil sie na torze i probowal zdobyc punkty dla swojej druzyny [zaw2]

[zaw1]niestety w tym biegu nie dostal szansy na powiekszenie dorobku punktowego.W jego miejsce pojawił sie na torze[zaw2]

jeszcze moze sie cos uda wymyslec....