Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zmiany w średniej wyszkolenia juniorów w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

albor

Jestem oszukiwany?
Wszedłem dziś do szkółki juniorów i ucieszyłem się bo wreszcie nie była pusta.

Stan dziś 09:38

Fajnie! Mam wreszcie juniorów, a jeden 12-latek ma super talent, więc jestem happy.
Ustawiłem mu więc maksymalne dofinansowanie.
Wchodzę za chwilę ponownie i jestem wk...ony:

Stan dziś 09:39

Jak ktoś nie rozumie w czym rzecz to niech spojrzy na średnią tego juniora, Ryszard Sabak.

O co tu chodzi !?!
Nie lubię być robiony w trąbę, a mam wrażenie, że właśnie tak jest.
Wczodzę ponownie... teraz średnia tego juniora wynosi już 35,93 a u drugiego nagle urosła nagle do 36,33
albor poczytaj troche w zakladce vip.srednia moze zmieniac sie w przedzialach.... wiecej w zakladce vip...zalezy jakieo masz vipa...
Cytat:Średnia jest wyciągnięta ze wszystkich parametrów juniora, dodatkowo losowo zmieniona o pewna zmienną zależną od rodzaju konta (czytaj więcej w zakładce VIP).

normal : -2 do 2
silver -1 do 1
gold -0,5 do 0,5

albor

He he he... ale rozwiązania. To wystarczy parę razy powchodzić do szkółki, zbadać rozpiętość notowanych średnich i wypośrodkować, albo wyliczyć średnią odnotowanych średnich by w ten sposób uzyskać dobre przybliżenie. Tęgo to ktoś wymyślił.
A takie zafałszowanie było komuś do czegoś potrzebne? Jaka idea temu przyświecała?

Nie sądzicie, że utrudnianie userom życia poprzez płatne VIPy nie sprzyja rozwojowi raczkującego managera?
Ja widzę, że wielu co zaczęło już skończyło. Jedni z powodu zakończenia promocyjnego VIPa, inni z powodu nie rozgrywanych kolejek albo innych błędów gry.

NIE MAM ŻADNEGO VIPa.
Odnoszę wrażenie że twórcy gry zamiast skupić się na niej samej, zbyt wiele uwagi poświęcili na dzielenie userów na lepszych i gorszych, czytaj płacących więcej, płacących mniej i nie płacących w ogóle.
Żeby kosić kasę trzeba najpierw zaoferować na sprzedaż produkt wart by zań płacić.
Krótko i jednym zdaniem można spuentować to "z pustego Salomon nie naleję". Serwer za coś trzeba opłacić to raz a dwa skoro sam piszesz, że wystarczy kilak razy odświeżyć aby wpośrodkowac umiejętnośc zawodnika to w czym problem?
Tak jak napisał swk jakoś serwer trzeba opłacić. a i po to są stworzone konta VIPowskie, aby manager miał pewne ułatwienia. Możliwe że dużo osób przez to zrezygnowało ale nie ma się co dziwić jeśli gra ma dopiero 2miesiące i nie jest nigdzie szczególnie reklamowana.
poczatki sa zawsze trudne...

albor

tyż prowda
Albor wiem że jesteś wymagającym graczem, ale dajmy szansę Stefikowi na dopracowanie tego managera.
Myślę że wspólnymi siłami stworzymy bardziej profesjonalnego managera niż Woytkowy.
moim zdaniem juz ma troche wiecej opcji niz sm.Trzeba tylko dopiescic i dopracowac i bedzie ok