Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: dodatkowi trenerzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
dodatkowi trenerzy byli po to zeby im płacic ale na treningach np. 20procent dają trenerzy ze podniesli swoje umiejestnosci to tyle Wykrzyknik
nie za bardzo rozumiem o co chodzi Smutny
No właśnie jakoś rozwiń tą swoją myśl...
ok chodzi oto ze masz niby szanse dostac podskok umiejetnosci a jak bedziesz mial trenera np 20%ci daje ok
ok aha ok Uśmiech
ok No to teraz już wszystko jasne ok
ok muszę przyznać żeś mi humor poprawił ok
nie znęcajcie się już ok? Uśmiech
a dlaczego nie głosujecie na tak no co jest zle?????????????????????
musisz bardziej wyjaśnić o co Ci chodzi bo dla mnie to "czarna magia" to co napisałeś
Już Ci wyjaśniam:
Są już obozy które podnoszą skille zawodników zależnie od zainwestowanej kasy. Było Cię stać na Srebrenice?? Mnie było spokojnie na to stać, ale mój syn który zaczyna grę musiał się ostro skrobać aby kilku tam wysłać. Każde treningi za kasę będą powodować że drużyny które są teraz na szczycie zostaną tam na wieki wieków.
Jeśli treningi nie będą za kasę to bez sensu by je robić.
Z drugiej strony ciężko i tak będzie dorównać nowym graczom Elicie ale nie ma złotego środka by każdemu dogodzić
dlaczego niby?????????? napisz oco ci chodzi
jestem na nie, slabszych graczy nie bedzie na to stac, sa juz obozy treningowe na ktorych i tak wiekszosc nie stac (przynajmniej na te lepsze obozy )
Po za tym przyspieszenie treningów spowodowałoby ze w E za 2-3 sezony większość by miała już po max skila czyli po 100.
Stron: 1 2