Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: seniorzy na miejscach juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
znalazłem błąd u graczy którzy nie wystawiają składu pod miejscami dla juniorów jadą często seniorzy a to raczej jest poważny błąd
RKS Falubaz Rawicz:
9. Albin Wróbel
10. Makary Zawadka
11. Grzegorz Bajerski
12. Odyseusz Drozdowski
13. Łazarz Idzikowski
14. Kajetan Główka
15. Wasyl Węgrzyk
16. Kacper Iwański

Imię: Kajetan
Nazwisko: Główka
ID: 11569
Klub: RKS Falubaz Rawicz
Wiek: 22 lat

Imię: Kacper
Nazwisko: Iwański
ID: 10222
Klub: RKS Falubaz Rawicz
Wiek: 26 lat
Wiem, że cs takiego jest bo losowani sa najsłabsi zawodnicy nie zważając na wiek.
Albo to zaakceptujemy, albo bede musial to poprawic Oczko

Co wybieracie?
wiesz jak mam przegrać prze coś takiego to wole poprawkę ale niech inni się wypowiedzą
w zamiarach jest tez wprowadzenie ze gdy ktos nei da skladu to czasy sa gorsze, ale to kwestia czasu i stworzenia takiego czegos
jak ktoś nie wystawi składu to zawodnicy na najsłabszych motorach niech jadą
na najslabyszych motorach i moim zdaniem niech wybiera najslabszych juniorow na miejsca juniorow.a nie seniorzy na miejscu juniora troche nie tak... ktos kto sie zaloguje po roku do gry i looknie na cos takiego to Go moze zniechecic.jestem za tym zeby byly najslabsze motory i najslabsi juniorzy na miejscu juniora.gorsze czasy tez moga uzyskiwac ale to juz w granicach rozsadku.wtedy bedzie pozadek i ten kto chce grac w SW to bedzie wystawial sklad i druzyna bedzie sie rozwijac a w przeciwnym razie ten co nie wystawia za wiele nie nawojuje...
Chyba ze ktos ma tylko 2 juniorów to nie wybierze słabszych

Temat stary, zasuszony - myka do archiwum./Pjetr