Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zniknięcie zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Vinyll

Witam
NIe wiem dlaczego po awansie ligę wyżej zniknoł mi 1 zawodnik Juliusz Rogalski i nie mam żadnej informacji dlaczego ,tak jakby został wymazany ,a był to dla mnie istotny zawodnik miał 2 średnią pkt w sezonie w mojej ekipie i mieścił się w 6 najlepszych w lidze . Próbowałem zobaczyć go na zawodach ligowych ,ale zostało puste miejsce tam gdzie startował ,wysłałem go na obóz i zapłaciłem za niego ,a go już tam nie ma . Proszę o pomoc z góry dziękuję
Vinyll drużyna Orliki Fordon teraz liga 5 8 klasa ,wcześniej liga 6 klasa 13
Czy zawodnik ten czasami nie miał emerytury ? to jest jedyny powód ponieważ takiego zawodnika nie ma nawet w bazie.
ja tez proszę o pomoc - praktycznie caly sklad ma dlugosc kontraktu 1 sezon i konczy sie za 0 dni - w dzisiejszym sparingu same w. kontrakty wszystkim przedluzylem i sie z tego powodu zadluzylem do maksimum. Liga 2.1 druzyna - Leszcze Toruń

Vinyll

Nie mam informacji o emeryturze to pierwsza sprawa a poza tym miał 26 lat to chyba za wcześnie teraz miałby 27 i druga sprawa zapłaciłem za jego obóz a on zniknoł
Vinyll Orliki Fordon

Vinyll

Czy da radę coś z tym zrobić ? bo straciłem dobrego zawodnika ,a i koszty nie są mi obojętne bo mam spore zadłużenie
Vinyll
Orliki Fordon

Vinyll

Wielkie dzieki za załatwienie sprawy już wszystko ok.
Pozdrawiam
Vinyll
To temat do zamknięcia.