Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pechowy dzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko,
wiecie może czy w ciągu 1 dnia np. Środę mogę mięć 4Sprawdzainy i 3 Kartkówki ? Język
Bo nie fortunnie się tak zdarzyło i chce to zgłosić a co... Duży uśmiech
zdarza się przyroda jest okrutna....
typowy Polak nie sprawdzi a potem płacz, zoobacz w regulaminie szkolnym, kartkowek mozesz nawwt tysiac dziennie pisac, ale spr na pewno nie
(2010-11-09, 18:21:40)swk6 napisał(a): [ -> ]typowy Polak nie sprawdzi a potem płacz, zoobacz w regulaminie szkolnym, kartkowek mozesz nawwt tysiac dziennie pisac, ale spr na pewno nie


a właśnie że może bo jest zaznaczona ilość sprawdzianów tygodniowa w regulaminach ogólnych ew. szkoła może to ustalić że np. 2-3 sprawdziany dziennie ale raczej tego szkoły unikają bo jak się zdarzy że w jakiś dzień są same przedmioty co są raz w tygodniu to potem są problemy więc szkoły raczej się dostosowują do limitów tygodniowych
Kartkówkę możesz mieć na każdej lekcji a sprawdziany 3 w tygodniu (o ile są wpisane w dziennik). Na ogół nauczyciele nie dają więcej niż 2 sprawdzianów w jeden dzień, ale wszystko zależy od nauczycieli. U mnie w szkole zakończenie półrocza jest w I poł grudnia. Jeszcze 5 tyg nauki a do wystawienia 4. I teraz tez mam w .... sprawdzianów i kartkówek.

Poniedziałek - polski
Wtorek - fizyka, angielski
Środa - religia, programowanie, niemiecki
Czwartek - utk
Piątek - mam nadzieje ze dadzą nam odsapnąć