Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: kontrakty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Aktualnie mamy że zawodnik po kupnie przychodzi do naszego klubu na dwa sezony. A jeden z graczy miał przypadek że kupił zawodnika przed barażami i po nich został mu już tylko sezon umowy i jest to trochę niesprawiedliwe bo kupując teraz zawodnika kontrakt były na pełne dwa sezony więc można by kontrakty zrobić dniowe lub tygodniowe (np na 32 tygodnie)
no widze Ty jestes kumaty i wiesz o co mi chodzi!!!Obojętnie jak byle nie było tak,że koleś jest powiedzmy u mnie 1 dzień starego sezonu,a po aktualizacjach zostaje mu tylko jeden sezon bo to jest trochę bez sensu
Choć mi z drugiej strony pasuje tak jak jest bo wiem że do końca sezonu muszę przedłużyć kontrakt
dobra tylko gdzie jest napisane,że 1 dzień starego sezonu będzie traktowany jako cały(sezon)-to jest nie sprawiedliwe bo ja wiedząc prędzej o tym poczekałbym 2-3 dni i kupił bym zawodnika podobnego bądż lepszego umiejętnościami na 2 sezonu po wprowadzeniu uaktualnienia
Mam ten sam problem:-( zawodnik kupiony 2 tyg przed koncem sezonu i zostal mu tylko 1 sezon kontraktu. Moze przydaloby sie cos z tym zrobic gdyz ceny przedluzenia kontraktu wszyscy znamy:-( pozdrawiam
tak tylko wtrace...
jak zaczalem gre 1-go konczyl sie akurat sezon... i teraz niby zaczynam gre ale wszyscy moi jezdzcy maja kontrakty tylko na jeden sezon....:-(
czy to jest ok czy powinni miec na 2 sezony?
Wg. mnie obecny system jest jak najbardziej sprawiedliwy i zbliżony do tego co mamy w realnym żużlu. Każdy ma rozum i przekalkuluje sobie czy lepiej kupić zawodnika w połowie sezonu za wyższą cenę, czy pod koniec sezonu na cenę niższą. Np. pod koniec każdego sezonu pojawia się zawsze kilku wartościowych zawodników z eligi za przyzwoitą cenę, ale zawsze trzeba się liczyć z tym, że spędzą oni w nowym klubie tylko jeden pełny sezon. Obecnie zawodników ze średnia skilli powyżej 64 pkt. jest jak na lekarstwo, a jeszcze tydzień temu można w nich było przebierać.
popieram Brylanta. lewy82 tak jak Brylant wspomniał pod koniec sezonu ceny zawodników są niższe i to gracz musi zdecydować czy kupić zawodnika taniej któremu kontrakt się szybciej skończy czy na początku sezonu ale za wyższe pieniądze. I skoro koło zawodnika pisze że ma kontrakt na 2 sezony i jeden się skończy to logiczne jest że mu zostaje tylko jeden sezon. I nie koniecznie trzeba być bardzo "kumatym" żeby to zrozumieć.
Reasumując jak dla mnie obecny system jest dobry. Zmiana powinna być tylko i wyłącznie jeżeli chodzi o nowo powstałe drużyny na koniec sezonu tak jak napisał baax13. Nowym graczom przedłużanie kontraktów po tak krótkim czasie nie będzie proste. więc może zrobić jakiś przedział że np. jak zostanie 4 tygodnie sezonu to nowo powstałe drużyny dostawały by zawodników na 3 sezony(czyli te 4 tygodnie i kolejne 2 pełne sezony)

speed_55

(2012-04-07, 18:49:21)baax13 napisał(a): [ -> ]tak tylko wtrace...
jak zaczalem gre 1-go konczyl sie akurat sezon... i teraz niby zaczynam gre ale wszyscy moi jezdzcy maja kontrakty tylko na jeden sezon....:-(
czy to jest ok czy powinni miec na 2 sezony?
Może z innej beczki.
Gracz zakładający konto po przydziale drużyny stwierdza że, np: około 1/4 zawodników to beztalencia nieprzydatne w drużynie. Utrzymywanie takich zawodników dla początkującego gracza jest kosztowne. Wystawianie na LT za 0 zł jest bezcelowe bo zainteresowanie też zerowe. Co w takim razie zrobić z takimi "pasożytami"? Utrzymywać przez dwa sezony?
Proponuję aby po np. 5-7 wystawieniach na LT za 0 zł można było usunąć zawodnika z klubu bez konsekwencji. Możliwe by to było tylko w pierwszym sezonie/części sezonu. Zapewne byłaby to jakaś ulga dla startującego gracza.