Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: [Rozwinięcie "Polewanie i ubijanie"] Przygotowanie toru.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Widziałem temat Polewanie i ubijanie[Pomysł z SM] ale jestem na tak i jakoś by to jeszcze urozmaicić bym chciał.

Myślę żeby to bardziej rozbudować zrobię to w formie przykładu żeby każdy zrozumiał o co chodzi.

-Zmiana przygotowania po biegu 4, 7, 10, 13. [ORAZ PRZED BIEGIEM 1!]
-Czas do objechania najbliższego biegu podczas przerw 3-4 min.
-Uwaga: Wtedy nie może być tak że pogoda dodaje jakiejś umiejętności[niezależnie od przygotowania toru] ponieważ wliczone to jest w przygotowanie toru, przy czym jest wszystko dynamiczne. [Wtedy by mogli dostać + 3{lub więcej} do jednej umiejętności]
-Jeżeli nie ma gospodarza automatycznie jest "Równanie toru".
-Związek: Uwaga: Umiejętności + (Zachmurzenie) [Słońce] {Deszcz}
-"brak efektu" żadna umiejętność nie ma znaczenia.

Kod:
Przygotowanie toru:
-Ubijanie (+1 start) [+2 start] {brak efektu}
-Polewanie (+1 prowadzenie) [brak efektu] {+2 prowadzenie}
-Równanie (brak efektu) [+1 start] {+1 prowadzenie}
Dzisiejsza Pogoda: Zachmurzenie, Słońce, Deszcz

Myślę że zrozumieliście o co chodzi.
Mam nadzieję że wam się to spodoba.
Jestem otwarty na poprawki.
Proszę o wypowiedzi!


PS. "-" przed Ubijanie, Polewanie i Równanie ma oznaczać opcje którą zaznaczamy.
PSs. Moim zadaniem robienie paru rodzajów ubijania, polewania, równania nie jest konieczna. Bo co potem "Czysty beton" +3 Start na Zachmurzeniu; +6 Start na Słońcu?"
Z mojej strony to nawet ciekawa propozycja Uśmiech Pomysł z SMa czy nie to i tak troche urozmaici grę, a przecież nie wszyscy grają też w SMa, więc dla nich to będzie nowość ( w tym dla mnie).
Tylko miałbym jedną uwagę zamiast +1 czy +2 do danego skila raczej zamieniłbym na jakiś procent.