Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkółka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
super
jakie skille beda sie kryly odpwoiednio przy wyborze twardej, grzaskiej i normalnej? tak jak to ejst w faq?
Normalna: Start, technika, prowadzenie.
Grząska: Technika< prowadzenie, start.
Twarda: Start, kondycja, prowadzenie.

W takiej kolejności jak napisałem będą często trenowane
nie kumam tego, ani trochę ocb. Po 1 to po śr. Skilu nie widać ani trochę żeby co kolwiek moim juniorom skoczyło, a mam ich już kilka miesięcy (Poziom 6 szkółki), Po 2 ta losowość skili dla mnie osobiście jest totalną porażką, no ale to moje osobiste zdanie bo mam prawo takowe mieć i nie musicie się z tym zgadzać. Po 3 gdzie w tych wszystkich trzech nowych opcjach treningowych jest Siła ja się pytam ?? No nie powiecie mi że na grząskiej nawierzchni bardziej przydaje się start niż siła. Za chwilę się okaże że ze szkółki wyjdą zawodnicy z siłą na pozimie sklia 30-40 i będzie można co najwyżej sobie tyłek nimi podetrzeć. Sory że tak się wyrażam ale coś tu nie gra, 3 x Prowadzenie, 3x Start, 2 x Technika i 1x Kondycja, a na siłę zabrakło miejsca :/

EDYTA:

Nie wspomnę już o dofinansowaniu, które powinno przyspieszać i na które przy dwóch zawodnikach od kiedy pojawili się w szkółce licząc jakieś 9-10 tygodni płacenia po 5000 na każdego plus co tygodniowy nakład na szkółkę co daje łącznie tygodniowo 70000 razy te tygodnie co już płacę to daje ok 700000, jak na razie wyrzuconych w błoto :/
Właściwie to myślałem że w każdej opcji będzie Siła
Np. TWARDA Siła,Start,Kondycja
GRZĄSKA Siła,Prowadzenie,Technika
NORMALNA Siła,Technika,Start lub Kondycja
No to trzeba dojść do jakiegoś centralnego środka i ustalić co ma być w treningu, przecież ja nie jestem wszechmogący i nie czytam w waszych myślach czego potrzebujecie. Nikt nic nie pisał nt tego pomysły szczegółowego więc skąd ja miałem wiedzieć czego chcecie.

Jest b. mało osób aktywnych więc nie wiem jak wam dogodzić skoro wyrażacie swoje zdanie po fakcie.

Piszcie tutaj co byście chciali, Pomysł jest ciągle w fazie edycji.
Stefi spokojnie ja się troszkę źle wyraziłem
ale wydaje mi się że system treningu jaki podałem będzie chyba najlepszy
Sothis trzeba ustalić dokładny system w którym będa dane 3 skille an daną nawierzchnie i podane mkoleności jak często każdy am być trenowany
Tak sobie myśle że to beznadziejny pomysł , wyjdzie wyjdzie ze szkółki np siła 52 technika 30 prowadzenie 32 start 65 kondycja 70
Stefik ty pisałeś silnik meczowy i ty powinieneś mieć największe pojęcie jakie skille mają największe znaczenie na jakiej nawierzchni
(2011-01-25, 20:57:57)kamykov napisał(a): [ -> ]Tak sobie myśle że to beznadziejny pomysł , wyjdzie wyjdzie ze szkółki np siła 52 technika 30 prowadzenie 32 start 65 kondycja 70

Przecież zawsze możesz zmienić sobie ustawienie na jaki tor ma trenować
a wole takiego zawodnika jak ty podałeś niż takiego który ma po 43 wszystkiego
Sothis właśnie nie do końca mogę trenować zawodnika jakiego chcę bo nie ma nigdzie siły do trenowania.
Moja propozycja wygląda następująco:

Normalna: Siła, Technika, Kondycja
Grząska: Siła, Prowadzenie, Kondycja
Twarda: Start, Technika, Prowadzenie
(2011-01-26, 11:08:38)Hyziu napisał(a): [ -> ]Moja propozycja wygląda następująco:

Normalna: Siła, Technika, Kondycja
Grząska: Siła, Prowadzenie, Kondycja
Twarda: Start, Technika, Prowadzenie

Hyziu wszystko OK ale jak wiesz SIŁA decyduje o tym na jakim motorze może jechać zawodnik więc czemu na twardym ma mniej trenować ten właśnie skill
Siła powinna być na każdy rodzaj toru takie jest moje zdanie
To może tak:
Normalna: Siła, Kondycja, prowadzenie/technika
Grząska: Siła, Prowadzenie,technika
Twarda: Siła, Start Technika

Tylko w pierwszym nie jestem pewien co dać.
Stron: 1 2 3