Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: propozycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
chcialem zaproponowac zmiane w meczu.Podczas rozgrywania meczu widac, ktory zawodnik jest danego dnia szybszy a ktory wolniejszy. Mamy samopoczucie ktore wplywa na czasy osiagane przez zawodnikow kazdego dnia. Zastanawiam sie nad wprowadzeniem szansy bledu popelnionego przez kazdego z zawodnikow w ciagu biegu. Mam tu na mysli, jest zawodnik, 100% sprawnosci plus niesamowita sila z techinka z dobrym startem i po czterech biegach widzimi czasy wszystkich zaodnikow i jestesmy wstanie przeliczyc pozostale biegi i wyliczyc koncowy wynik meczu. Wiec zawsze (dla przykladu wyobrazmy sobie zaowdnikow ze 100 % sprawnoscia) zawodnik ze sprawnoscia 55 bedzie lepszy od tego z 52. A w realnym zuzly zdarza sie ze i A.Cyfer skonczy bieg przed T Golobem. Mam nadzieje ze w miare zrozumiale opsialem o co mi chodzi
Cytat:A w realnym zuzly zdarza sie ze i A.Cyfer skonczy bieg przed T Golobem. Mam nadzieje ze w miare zrozumiale opsialem o co mi chodzi

Pewnie dlatego zdarza sie tak bo gallop jedzie parą, puszcza do przodu mlodszego mniej doświadczonego kolege z dryzyny i sam broni dwoch miejsc Język
Reszty zbytnio nie czuje

Gollob i Cyfer to akurat kiepski pomysł Język

ale co innego np:
5. Jason Crump - 15 (0,3,3,3,3,3)
15. Marcel Szymko - 3+1 (1,2*,0)

4. (63,01) Pedersen, Szymko, Sówka, Crump 5:1 (19:5)

shpocker domyslam sie ze chodzi Ci o to ze roznice miedzy najgorszym a najlepszym biegiem zawodnika sa niewielkie {z moich oliczen wyszło max 0,18s miedzy najgorszym a najlepszym biegiem - liczyłem na podstawie meczu pucharowego wiec "działanie" motorow nie miało znaczenia]

Gdyby zwiekszyc roznice miedzy najgorszym a najlepszym biegiem zawodnika np do 0,5s to mecze miałyby wiecej z rzeczywistaosci, przez co mysle ze byłyby ciekawsze bo wyniki mniej do przewidzenia. Nie byłoby np 10 zawodnikow po pierwszej kolejce w estralidze ze srednia biegowa 3,0... itd....

dzieki za wsparcie przykladowym biegiem, mam nadzieje , ze zostanie to zauwazone