Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: lojalność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
siemka...chciałbym was zapoznać z moim pomysłem by w SW zrobić takie coś jak występuje w Hattrick-u...nie wiem czy ktoś gra w tę grę, ale tu nie o to chodzi...wiedź tak jest takie coś zrobione jak lojalność zawodnika do klubu...pomyślałem że można by to wcielić do naszej gry...wyglądało by to tak że nowy zawodnika gdy przychodzi do klubu jest beznadziejny w lojalności i podczas rozgrywania kolejnych meczy by mu to wzrastało z jakimś tam natężeniem (np. 10 meczy w danej drużynie wzrost lojalności i +1)...jeżeli ktoś by posiadał swojego juniora to by odgórnie dostał już najwyższą lojalność...bo to zwiększyło ilość własnych juniorów w drużynach ale także by zmniejszyło ilość transferów...ta cecha wraz z daną wartością by podnosiła umiejętności danego zawodnika...

Wyglądało by to tak że np. zawodnik jest:
-zadowalający w lojalności: dostaje od +1 do +2 do każdej umiejętności
-solidny w lojalności: dostaje od +2 do +3 do każdej umiejętności
-fantastyczny w lojalności: dostaje od +3 do +4 do każdej umiejętności
-boski w lojalności: dostaje od +4 do +5 do każdej umiejętności

Można by ten pomysł jeszcze dopracować...teraz czekam na wasze opinie...pozdrawiam Oczko
pomysł ok ale mysle ze do dopracowania. pozatym jak widze w propozycjach " Hattrick " to mi sie juz smiac chce mimo iz nie gram w niego ale tyle razy sie juz pojawił przykład przeniesienia czegokolwiek lub porównania do SW ze to juz robi sie smieszne i zarazem załosne!! ale przyznam ze propozycja ok jak dla mnie tyle ze nie +5 bo to duzo jest +5 dla kazdej umiejetnosci = 25 punktów w skilu zaduzo
już było coś podobnego kiedyś, z tym, że zamiast wzrostu umiejętności to podczas przedłużania kontraktów za ową lojalność powinien "wymagać" procentowo mniejszej pensji i wysokości kwoty kontraktu Uśmiech

Niby propozycja była zaakceptowana przez znaczną większość, ale co się z tym stało.. tego nie wie nikt Język
pomysl moze byc jak bys dal ankiete by mial wieksze poparcie
Sam gram w HT i wprowadzenie do niego lojalności mocno zmieniło grę. Ale póki co nie widzę tego by lojalność jakość funkcjonowało w SW. Powód taki, że dużo zawodników, których sobie szkolimy to szkolimy na własny użytek, a jak kupujemy zawodnika to kupujemy z myślą długoterminową.

Dlatego uważam, że lojalność będzie potrzebna jak rotacja zawodników będzie wysoka. W HT miałem moment, że zawodnika sprzedawałem po 2 sezonach. Wprowadzając lojalność po 3 sezonach otrzymuje duży bonus. W SW np. moich juniorów zamierzam sprzedać za jakieś 6-7 sezonów więc póki co pomysł można odłożyć na półkę Oczko
jestem na nie - powody:
*zwiekszenie przewagi grajacych ktorys sezon z rzedu nad nowymi graczami [bo mieliby zawodnikow juz ktorys sezon, nowi tego przywileju nie maja]
*to menager i powinien zachecac do "transferowania" a nie okopywania sie w tych samych zawodnikach od poczatku gry...
*po kupnie zawodnika miałby on mniejsza wartosc przez co aktywni gracze przegrywaliby z okopanymi graczami przez co aktywnym odechciewałoby sie gry a to chyba nie o to chodzi...
odrzucone, z mozliwością wprowadzenia w dalszej przyszlosci. Na razie nie.