Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wolni Strzelcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Vinyll

Daehniks1 wydajesz się jedyną osobą zakompleksioną w tym gronie ,bardzo często wypowiadasz się ostro i bez szacunku dla innych osób z forum po raz ostatni poniżam się do dopowiedzi Tobie ,jak nie rozumiesz słów zazdrość ,zawiść to sprawdz w słowniku lub w necie (słownika pewnie nie posiadasz) nie chodzi o kupno zawodników bez licytacji ,a o licytacje przez większą ilość graczy ,a nie tylko wybranych .
Jak dla mnie wyczerpałem temat
Pozdrawiam
Vinyll
Ja jestem za wprowadzeniem limitu!
(2012-04-19, 16:35:52)daehniks1 napisał(a): [ -> ]100% na NIE 100% na nie dla zazdrosci,zawisci,skapstwa(kupna bez licytacji bo o to tu tak naprawde chodzi)
a z główka wszystko dobrze?

Specjal Twoj ostatni post jest kwintesencja calego tematu - podpisuje sie pod tym
Co jakiś czas przewija się ponownie temat "limit zawodników" (ponieważ przybywają nowi gracze i też im się to nie podoba).. Niestety nadal jest brak limitu ponieważ bronią go osoby które regularnie przebywają na forum (mi już ten limit zwisa) ale byłbym za tym by została przeprowadzona ankieta w grze na temat limitu i sprawa by się raz na zawsze wyjaśniła
najlepiej zablokowac wszelkie mozliwosci szybkiego rozwoju aktywnych menagerow zeby wynik sportowy prowadzonej druzyny zalezał przede wszyskim od długosci grania, niech ci, ktorzy zaczeli gre wczesniej zawsze beda w ekstralidze, 1 i 2 a ci ktorzy zaczeli gre pozniej niech czekaja az ci wyzej zakoncza gre (np Lions Bydgoszcz) a jesli beda zawodnicy po tych druzynach to niech ich rozkupia dłuzej grajacy ... ograniczmy wszelkie mozliwosci rozwoju w imie dobra gry... tylko czy aby tak naprawde w imie dobra gry ???



(2012-04-19, 20:55:14)grzyb... napisał(a): [ -> ]najlepiej zablokowac wszelkie mozliwosci szybkiego rozwoju aktywnych menagerow zeby wynik sportowy prowadzonej druzyny zalezał przede wszyskim od długosci grania, niech ci, ktorzy zaczeli gre wczesniej zawsze beda w ekstralidze, 1 i 2 a ci ktorzy zaczeli gre pozniej niech czekaja az ci wyzej zakoncza gre (np Lions Bydgoszcz) a jesli beda zawodnicy po tych druzynach to niech ich rozkupia dłuzej grajacy ... ograniczmy wszelkie mozliwosci rozwoju w imie dobra gry... tylko czy aby tak naprawde w imie dobra gry ???

Trzeba blokować opcje, które blokują rozwoj nowych graczy!!!!! Uniemozliwiając im kupowanie na wysypie wolnych strzelcow zwalniasz ich rozwoj - i to znacznie.
Fakt, bedziesz miał full kasy, ale co z tego skoro to bedzie kosztem rezygnacji z gry kilkunastu graczy i ograniczeniem rozwoju pzrez jakis czas kolejnych. Ja tez duzo siedze na LT, ale jestem cierpliwy. Moim celem jest ekstraliga, osiagne ja pozniej ale nie pozostawie po sobie sfrustrowanych graczy, ale zadowolonych z zakupow managerów.
Grzyb... jestes bardzo inteligentnym graczem, prosze pomyśl trochę o innych (nowych graczach), a nie tylko o sobie
Stron: 1 2