Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tworzenie własnych lig
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dużym urozmaiceniem w grze była by możliwość tworzenia własnych lig.
- zwiększyła by się ilość logowań w tygodniu
- gracze, którzy w swojej lidze mają za słabych lub za silnych rywali mogli by rywalizować z zespołami na podobnym poziomie.( Myślę, że dla niektórych ligi te mogły by być bardziej emocjonujące niż oficjalna.)
- możliwość tworzenia lig regionalnych np. Liga Gorzowa, Liga Śląska
- ( wcześniej była propozycja stworzenia ligi angielskiej) dzięki temu mieszkańcy danego kraju mogli by tworzyć własne ligi.
- gracze z niższych lig mięli by satysfakcję, że wygrali jakąkolwiek ligę

Teraz przedstawię jak według mnie mógłby wyglądać schemat tworzenia lig.
1. nazwa ligi
2. ( dla VIP-ów) Wybór zakresu ligi
- ranking( wybór zakresu miejsc z rankingu z jakim mogą startować zespoły w lidze)
- region ( wybór regionu lub regionów z jakich mogą startować drużyny)
- liga ( wybór zakresu lig z których mogą startować zespoły)
Gracze z VIP-em mogli by automatycznie zapraszać zespoły z wybranego zakresu, natomiast bez VIP-a musieli by samodzielnie wysyłać zaproszenia)
3.Wybór rodzaju ligi.
Myślałem nad tym aby ligi składały się z 10 kolejek i zaczynały by się od 6 kolejki ligi SW, jak już większość zespołów odpadnie z pucharu. Zaproponowałem aby były dla zakładającego ligę dwie możliwości do wyboru(chyba jednak pierwsza jest lepsza)
- 6 zespołów (mecz i rewanż)
- 11 zespołów ( każdy z każdym wszystkie mecze na stadionie zakładającego; mecze od 16 do 20 bez możliwości zmiany godziny meczu).
4. Wybór terminarza
a) wybór dnia tygodnia, w którym będzie odbywać się liga.( Gracz jeżeli pozwalałby mu na to skład mógłby startować w każdy dzień tygodnia)
b) (VIP) możliwość samodzielnego wyboru terminarza po przez kliknięcie na kalendarzu dnia w którym odbywać ma się dana kolejka ligowa. Dzięki temu mecze mogły by się odbywać np. w 2 dni w tygodniu oraz można by było wybrać sobotę(oprócz soboty ligowej).
5.(VIP) Wybór zasad ligi
a) tabela biegowa
- klasyczna meczu SW
- juniorzy po 3 biegi(aktualna ligowa)
- szwedzka
- angielska
b) punktacja meczów
- bonus
- bez bonusu
- angielska
c) taktyka w meczu
- joker
- bez jokera

Chyba to co zaproponowałem to bardzo duża modyfikacja, jak nie można wszystkiego to chociaż w jak najprostszej wersji to jest:

stwórz ligę-> nazwa ligi -> wybierz dzień tygodnia, w który ma startować liga
VIP automatyczne wysyłanie zaproszeń

100% na nie
Już kiedyś proponowałeś coś podobnego i nie przeszło. To też raczej nie przejdzie.

Vinyll

Uważam ,że to fajny pomysł . Chętnie częściej niż raz w tygodniu jezdziłbym o jakąś stawkę ,a nie tylko sparingi .
każdy może zorganizować sobie turniej na forum i wprowadzić w nim swoje zasady lub zgłosić się do istniejącego już turnieju. Sam jeżdżę w SWL i LM traktuje te mecze jako "mecze o stawkę".
100% na nie
Jeździłem w ostatnim sezonie w LM, może mecze były o jakąś tam stawkę, ale szczególnie mnie nie emocjonowały. Jeżeli nawet, ktoś by chciał zorganizować turniej to musi go "pilnować", czyli aktualizować tabelę, rozpisywać terminarz itp.. Nie każdy ma na to czas, możliwości i chęci. Tutaj by miał wszystko zrobione automatycznie. Myślę, że ligi mogły by być jeszcze bardziej emocjonujące jakby zwycięzca coś drobnego otrzymywał.
np.:
-(przy 6 zespołach) za stworzenie ligi płaci się ok. 10 000. wpisowe po 2000. 1. miejsce-> 10 000. 2. 6000 3. 3000 4. 1000.
- konto VIP na 1 dzień
- albo motor np. Fispp Slow (50KM) , taki żeby dla juniora był.
beznadziejny pomysł jak dla mnie
(2012-05-06, 16:00:30)kacper160nr napisał(a): [ -> ]beznadziejny pomysł jak dla mnie

Możliwe... mimo wszystko mam nadzieję że nie będzie to motywacją abyś wymyślał swoje kolejne "rozbudowane i skomplikowane" propozycje... Zdezorientowany
zamykam