Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: ustawienie treningów plus dobór motocykli w profilu zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Proponuję jak w temacie, aby w profilu zawodników bvła możliwość ustawiania treningu. Nie spotkalem sie z tym w żadnym managerze, a to chyba pomocna opcja, ponieważ mamy podgląd na skille zawodnika i nie trzeba "biegać" po zakładkach.
Ok, może jeszcze dodać ostatni skok tego zawodnik??
było by to całkiem fajne i wygodne
Ostatni skok wg. mnie zbędny, a zamiast ustawianie treningu w profilU (zbędne zagracanie widoku okna widoku zawodnika) można przecież w zakładce "ustaw trening" obok kazdego naziwska pokazac jego skille i wówczas wszystko byłoby widoczne w jednym miejscu. Profil zawodnika zostawił bym bez zmian.
Ale w treningu jak ktoś ma vipa, to nie ma gdzie wcisnąć jego skilli, wiec rozwiązanie Tomeckiego chyba dobre.
Ze skokiem tez dobry pomysl. Generalnie im wiecej ulatwien i opcji tym lepiej. Co prawda dla poczatkujacego gracza przez duza ilosc opcji gra moze sie wydawac skomplikowana, ale jak sie chwile przysiadzie, to przeciez wszystko jest do opanowania. Swoja drogą pomysl swk6 tez jest dobry i jezeli nie ma przeszkod, to przeciez oba mozna wcielic w zycie Uśmiech W pierwszym momencie gdy dostalem druzyne, to troche zdraznilo mnie to, ze przy doborze treningow za kazdym razem musialem zagladac na profil zawodnika.
Dzisiaj w koncu udalo mi sie odjechac mecza kierując ekipą i do profilu zawodnika dodałbym jeszcze opcję doboru motocykli. Teraz zmieniac motory w czasie trwania meczu trzeba sie troche nagimnastykowac, zeby zmieścić sie w czasie 2 minut miedzy biegami. A tak wejdzie sie w profil zawodnika jadacego w biegu, zmieni sie motorek i gotowe.
zawsze mozna otworzyc sobie w nowej karcie park maszyn i robisz to jednym kliknieciem.moze to i dobre udogodnienie ale ja np to rozwiazuje w ten sposob ze mam otwarta druga zakladke z parkiem maszynOczko
Stefik co z treningiem i doborem motocykli w profilu zawodnika? To pierwsze zaakceptowales, ale nie zostalo wprowadzone. Co do motocykli, to opcja Zdunka z otwieraniem dodatkowego okna jest pomocna, ale nie idealna.
Czekam an opinie większej ilości osób bo na razie wypowiedziały się tutaj 4 osoby ;/
mi to ryba w sumie
ale można dać jakieś ulepszenia na próbę i zobaczyć jak to będzie
Przeciez osoby zagladajace na forum mozna policzyc na palcach obu rąk, a regularnie dodajace wpis na jednej Język Opoznienie 2-tyg. w wystawieniu na LT nowo zakupionego zawodnika zostalo wprowadzone mimo,ze wpowiedziala sie jedna, moze dwie osoby.