Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: błąd biegu nominowanego -15
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
w sobotnim meczu ligowym przed biegami nom sytuacja wyglądała tak:
madziewicz 12pkt, szerkus i szamra po 9pkt. Chciałem, by w 15 biegu pojechał szerkus, niestety nie mogłem dokonać rotacji między tymi zawodnikami..
Wydaje mi się, że jest to poważny błąd, gdyż mocno ogranicza możliwości taktyczne managera. Jeśli temat był już wcześniej wałkowany to powiedzcie tylko na czym stanęło, ale nie widziałem takowego.
Edyta podpowiada mi, że może to jakoś dookoła można 'obejść' typu: wywalić z 14 biegu zawodnika, którego chcemy w 15, i dopiero potem rotacja w biegu 15? niestety dopiero teraz przyszło mi to do głowy, więc nie wiem czy tak się da. Choć i tak nie jest to rozwiązanie problemu
dziś znowu próbowałem dokonać rotacji zawodników w 14 i 15 biegu...
czy naprawdę nikt się tym nie interesuje i nic nie da się tym zrobić...?! Smutny
No niestety tak jest a faktycznie by się przydało żeby przy równej ilości punktów można było wybrać samemu którego zawodnika chcemy dać do 14 biegu a którego do 15 biegu.
Może jak Stefik będzie miał więcej czasu bo skończą mu się niebawem zajęcia w szkole to spróbuję się podjąć próby by była taka możliwość w grze.
super Uśmiech

Kukuczka

Stefik dzisiaj wystapił blad w biegu nominowanym 14 nie mogłem zmienic rezerwy toru tylko przydzieliło jakiegos innego zawodnika nie wiadomo skad.
Prosze o szybkie poprawienie tego bleduJęzyk