Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Lista transferowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już sam nie wiem jak zareklamować zawodnika. Na forum wchodzi może kilka procent osób z gry. Proponuje zrobienie małej, a jakże przydatnej funkcji. Mianowicie funkcja dodania krótkiego ( może 100-150 znaków) komentarza,wiadomości, która zareklamowałaby zawodnika wystawionego na Liste Transerową. Byłaby ikonka z np:chmurką, po której naciśnięciu wyświetliłaby się treść reklamująca zawodnika wystawionego na aukcji.
Teves ten twoj "kopiedziura" Uśmiech dla starszych druzyn jest za cienki, a dla druzyn z mniejszym stażem za drogi Język
Już nie chodzi o niego, a o wielu innych, nie żebym był handlarzem, ale ta funkcja może by troche bardziej pomogła w sprzedaży jak komuś potrzeba kasy.
Dla mnie taka reklama jest zbędna bo po to jest wyszukiwarka żeby każdy mógł znaleźć coś mu odpowiadającego.
no jasne że tak, ale jak ja kupuje zawodnika to chciałbym wiedzieć ile ma dni do skoku skilla w treningu itp. Sam dostawałem różnego typu wiadomości na temat zawodnika. Można tego uniknąć, właśnie dzięki tej udogodności. Zresztą Ty i każdy kto chce nie musi korzystać z tego, ale mogłoby być bo to nie jest jakoś szczególnie trudne i pracochłonne do zrobienia przez stefika.
Obczajcie jeszcze raz ten wątek.
tutaj czekamy na wyrok naszego dobrodzieja:-)