Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: rozbudowa infrastruktury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
kilka propozycji na rozbudowe infry...

1. PARKING - dodatkowa kasa, mozliwe ze wiecej kibicow

2. TRYBUNA DLA GOSCI - jw, plus reputacja stadionu

3. PANIE PODPROWADZAJACE - kilka dodatkowych w"Y"plywow gotowki, (mozna rozbudowac i wyszukiwac panie)

4. ODNOWA BIOLOGICZNA - baseny, silownie, sauny...


wszystkie te propozycje istnieja w realnym zuzlu i daja jakies tam korzysci albo i straty, ale wydaje mi sie ze bylyby ciekawym dodatkiem

zapraszam do dyskusji
ehhh, nie chce mi się odpowiadać, poprostu wszystko żeby tylko kase przynosiło, za kilka sezonów każdy by miał miliony na koncie, a tu wcale nie chodzi o kase. NIe
nie koniecznie przynosilo...
zalezy jak drogie (hm...zgrabne..;-)) panie podprowadzajace beda ...
odnowa tez moze kosztowac kupe kasy zaleznie od poziomu
trybuna dla gosci- niby zysk, ale trzeba najpierw rozbudowac, potem ochrona itp
No panie szczególnie te ładne mogą być, bo to lubięUśmiech
Ale tak szczerze to co ma manager do tych bajerów co wypisujesz?
no np to ze te panie wplyna na motywacje zawodnikow..:-)
wiem ze mamy byc manager'em zespolu, ale przeciez mozna dodac chyba rowniez infre???
wiecej opcji, wiecej czasu spedzonego w grze, a nie raz na tydzien poustawiac sklady....
wiesz zależy jak komu przypadnie do gustu ten manager, ja bez tych bajerów jestem kilka razy dziennie i to od roku, a żałuje że nie od początku.
\A tak nawiasem mówiąc, to ile te panie zysku by przyniosły? Wiesz ile dostają, to ci powiem, Mecz ligowy 50 PLN, SGP 100 PLN. Przy tych milionach to pikuś.
nie szkodzi, one maja wYciagac kase z klubu... a zysk to reputacja stadionu

ja tez staram sie byc jak najczesciej....;-)
wiesz co jest od wyciągania kasy z gry? Szkółka. opłaty , to jest kasa. Reputacja to rozbudowy stadionu, a pracujemy nad innymi propozycjami bardziej ze strony techniki, bo ma wpływ na gre.
no ok, to tylko propozycje......
No jasne że tak, ważne że w jakimś sensie chcesz się zaangażować w gre, a to ważne! Dajmy się wypowiedzieć innym, bo jak narazie to tylko my tu piszemyUśmiech
za paniami to i ja bym byl nawet w formie graficznejDuży uśmiech
tylko w formie graficznej i to w 3D Uśmiech
proponuje ze zanim jakis temat pojawi sie na forum powinien przejsc wstepna selekcje np 5 adminów kazdy odaje głos na TAK lub NIE zanim temat sie pojawi :

zysk z tego?? min nie bedzie juz reklam które sie pojawiaja coraz czesciej na stronie i nie bedzie bzdur takich jak te i inne
Moja propozycja to zmiana wyglądu stadionu, obecny jest ciekawy, ale wolał bym bardziej dopracowany i nie ruchomy. Takie jakie są w menadżerach piłkarskich. np.

http://upload.webds.pl/pictures/80192,stadion.jpg

a po za tym wszystko mi się podoba Uśmiech
Przeczytalem z zaciekawieniem dyskusje pomiedzy Tevesem a baax13. Moje zdanie jest takie, ze powinnismy pojsc w kierunku rozbudowy infrastruktury stadionu: trybuna dla gosci, ochrona, monitoring, gab. odnowy, sklepik kibica, bufet, zadaszenie, bo to jest w koncu menadzer. Jednoczesnie w zaleznosci od poziomu ligi moglibysmy wprowadzic wymogi minimalne na stadionie aby (skrajnie) przypadkiem gosc ze stadionem 1500 miejsc, bez band i swiatla nie jechal w Ekstralidze. Podobnie jak Teves jestem tutaj bardzo czesto i ciesze sie, ze jest taka fajna gierka. Warto przemyslec sobie to i owo aby bylo nas wiecej i ludziska nie kombinowali co widac po druzynach nieaktywnych. Z drugiej strony wazne takze sa korekty techniczne gry. W temacie infrastruktury, jestem na TAK.
Stron: 1 2