Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Mecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuje aby były tygodniei w sezonie gdzie były by po 2 mecze sobota,niedziela... Mysle ze wiecie o co chodzi ... Sm..
Dużo lepiej by było, dwie kolejki ligowe w jeden wekend (soota, niedziela), nadchodzacy sezon zakonczy sie 3.04.2011, troche długo!!!
w tym seoznie juz nei bede ingerował, w następnym wezme to pod uwage Oczko
z drugiej strony jak będą 2 kolejki na tydzien to zawodnicyh będą starzeć się szybko i będzie zabójczo szybka rotacja a zawodnik ze szkółki będzie miał małe szanse aby dorównać najlepszym, wiec jesli juz to zwiekszyc jakos te treningi czy cos
Moim zdaniem mogły by być dwie kolejki na week tak jak w sezonie '01 i wtedy zawodnicy np spadać skille by zaczynały w wieku 35 lat a koniec kariery 35-40 lat. Będzie nam bliżej do realnego żużla a mutantów też nie powinno być bo sezon krótszy to mniej dni treningowych
W przyszłym sezonie postaram się tak ustalić terminarz, że co dwa tygodnie dwie kolejki będą. Teraz przyda się taki dłuższy sezon na dokończenie wszystkiego i już całkowite mam nadzieję wyeliminowanie błędów. Oraz zrobienie nowej wersji która będzie już wtedy na dłuższy okres 1,2 lat.
Choć z 3 strony (bo swk napisał juz 2) lepiej jest jak są mecze raz w tygodniu
po 1 można uzbierac więcej kasy na przedłuzanie konraktów i ewentualne zakupienie wzmocnień.
po 2 jest wtedy mozliwość jazdy w turniejach optymalnym skadem.
po 3 zawodnicy mają więcej skoków w 1 sezonie
po 4 masz ich dłużej

Czego chcieć więcej??
(2010-12-06, 16:14:46)Speed napisał(a): [ -> ]Choć z 3 strony (bo swk napisał juz 2) lepiej jest jak są mecze raz w tygodniu
po 1 można uzbierac więcej kasy na przedłuzanie konraktów i ewentualne zakupienie wzmocnień.
po 2 jest wtedy mozliwość jazdy w turniejach optymalnym skadem.
po 3 zawodnicy mają więcej skoków w 1 sezonie
po 4 masz ich dłużej

Czego chcieć więcej??

Ale jak zrobisz 2 Kolejki w tygodniu i zawodnikowi przedłużysz wiek o 5 sezonów to na to samo wyjdziesz a turniej jeden w tygodniu i wszystko ;D
Ja jestem takiego zdania jak Speed... myślę, że 1 mecz ligowy w tygodniu w zupełności wystarczy