Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Bład gracza - temat przeniesiony z zgłaszanie podejrzanych tranfeorow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Daria
Początkujący


Liczba postów: 46
Dołączył: Dec 2011 Post: #157
RE: Zgłaszanie podejrzanych transferów
10. Gabriel Basiński - Lubella Lublin
Talent: XP: 2 Sprawność: 80% Zdrowie: 100 Wiek: 17
Siła: 54 Technika: 56 Prowadzenie: 53 Start: 55 Kondycja: 48 53.2
Cena: 800 000,00 zł - ZKS Zdunek Rzeszów Data zakończenia: 2012-05-24 20:07:53 (12min)

Użytkownik: Roko
Użytkownik: Zdunek


Wczoraj 19:56:36

Zdunek



Liczba postów: 729
Dołączył: Sep 2010 Post: #158
RE: Zgłaszanie podejrzanych transferów
Gabriel Basiński (40933) daria dobrze pisze chce anulowac ten transfer bo chcialem klepnac kwote 80tys a ze wystawialem zawodnika za 800tys to nie popatrzylem na ilosc zer i tak padla kwota 800tys(mozilla pamieta ostatnie wpisy a nie czyscilem ciasteczek ani pamieci) prosze o anulowanie transferu i ponowne umieszczenie zawodnika na liscie.Dzwonilem nawet w tej sprawie do stefika ale nie odbieral tel.


// Ja jestem za tym, zeby z konta Roko przelać 720.000 na konto Zdunka bez cofania transferu, ale tutaj zadzialać może tylko Stefik. Powiązania ip nie ma.





Mysle ze:

*te 80 tys mogłby ktos przebic przez co sprzedajacy mogłby zarobic wiecej niz 80 tys [bo ci co mogli wyłozyc na tego zawodnika wiecej niz 80 tys jak zobaczyli 800 to juz nie licytowali]

*pamietam jak kiedys ktos sie pomylił widzac 1.000.000 a myslac ze to 1.000 i licytował, pozniej napisał na forum ze sie pomylił i z tego co pamietam transfer nie został cofniety... [wiec dlaczego miałby teraz zostac ??? ]

*pamietam tez ze kiedys ktos napisał na forum ze nacisnał przez przypadek "młotek do licytacji" [wtedy chyba wchodził dopiero ów młotek ale nie jestem pewien] i z tego co wiem transfer nie został cofniety... wiec ponawiam pytanie: Dlaczego teraz miałby zostac cofniety ???

Rozumiem ze bład kosztowny i sam bym nie podskakiwał z radosci gdyby to o mnie chodziło ale... ale obojetnie kogo by to spotkało to powinno byc traktowane w ten sam sposob.
Według Stefika i mnie nie można nic z tym zrobić i pozostaje tak jak zostało wylicytowane bo inaczej to by każdy mógł zgłaszać że się pomylił. Gra musi być równa dla wszystkich a na błędach się uczymy niestety.
ok ja to juz przyjalem do wiadomosci.jedyny plus ze mam troszke odlozonej i kasy i nie jestem na minusie a blad coz kosztowny ale to tylko moja wina i przeoczenie.bywa...