Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Jak sie bierze udzial w purzarze ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak sie bierze udzial w purzarze ? ktos pomorze
Żeby móc brać udział w Pucharze Gry należy na koniec sezonu znaleźć się w rankingu krajowym co najmniej na 512 pozycji. Wtedy w kolejnym sezonie będziesz brał udział w Pucharze Gry.
ok, a skąd mam wiedzieć na której pozycji jestem, gdzie znajdę takie info ?

p.s. "Inne - Ranking Gry" już też zlustrowałem, ale tam jest ujęte tylko 90 najlepszych drużyn...

Vinyll

W opcji Klub wybierz Moja Drużyna i tam masz swoje miejsce w rankingu.
Wchodząc w zakładkę Moja drużyna wyświetli się Tobie tam informacja również o pucharze gry: i widzisz czy jesteś wśród 512 drużyn które biorą udział czy też nie
X oznacza odpadnięcie z pucharu w tym sezonie
[Obrazek: 31074,ranking%20puchatu.JPG]
Jak już jesteśmy przy temacie to w jakim sposobem zdobywa się punkty do rankingu? Ciekawi mnie to bo uważam że moja drużyna jest o wiele silniejsza niż wskazuje na to ranking w którym jestem 124
ranking robiony jest po sezonie
w jego "skład" punktowy wchodzi z jakiej jesteś ligi i jakie miejsce miałeś oraz wynik z poprzedniego sezonu w pucharze i zawodnicy z twojej drużyny

nie jestem pewien czy wynik z poprzedniej edycji pucharu też się liczy jak coś to Heniu albo Stefik
poprawią mnie Duży uśmiech
Wynik z poprzedniej edycji pucharu nie jest wliczany do punktów rankingowych.
a tak ogólnie już jest nowy ranking ?? bo mi się wydaje że jeszcze nie ma.
Jeszcze jest stary ranking bo jutro jest rewanż w finale pucharu a nowy pojawi się 1 sierpnia.
w związku z aktualizacją rankingu i faktu, że załapałem się na miejsce w pierwszej 512-tce mam pytanie dot. przybliżonego startu tych rozgrywek. chodzi o to, że PG rozgrywany jest bodajże w każdy wtorek, ale w tym samym dniu mogą być również sparingi. wiem, że udział w obu meczach jednej drużyny nie jest możliwy i stąd zrodziło się moje pytanie. czy wielce prawdopodobne jest to, że PG wystartuje w połowie miesiąca, pod koniec czy może dopiero we wrześniu ?
na początku sezonu zaczyna się puchar. Mecze sparingowe z wtorków z tego co wiem są anulowane na rzecz meczy pucharowych
Puchar Gry wystartuje w najbliższy wtorek 7 sierpnia a jak ktoś ma mecz sparingowy w tym dniu to zostanie on anulowany.