Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 6 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Też nie dostałem od miglanza - zaraz napisze do niego może zapomniał
Zawody za miglanza zorganizowane Uśmiech szkoda tylko że tak wielu zawodników ma pozajmowane terminy...
Jakby była jakaś zmiana to piszcie a wyślę innemu juniorowi żeby był jako tako komplet Uśmiech
miglanz wysłał mi zaproszenia wam też? bo nie wiem które teraz akceptować ps. u mnie budnik jeździ
Sam nie wiem już, jeśli miglanz organizuje jednak ten turniej to niech tak będzie.
Ja dostałem wczoraj wieczorem wiadomość od Speeda żebym się zajął organizacją w ramach zastępstwa.

Także dogadajcie się już między sobą, ja zaproszenia powysyłałem i turniej awaryjny będzie czekał Uśmiech

Budnik w sensie że Daniel Buniak? Język
no to miglanz
To już 2 raz jak drużyna która niezorganizowała turnieju przypomniała sobie o nim jak już zastępcy są wybrani. Tak nie powinno być. Widze że u ukppku jest 1 zawodnik a u Miglantz jest większość, więc niech zawody zostaną rezegrane u Miglantza.
Przepraszam ukppku za kłopot, no ale nie spodziewałem się że jeszcze to zorganizuje.
W porządku Speed, szkoda że tak wyszło bo ucierpi turniej.
Jeśli będzie jeszcze kiedyś potrzebna pomoc wiesz gdzie pisać Uśmiech
Jesli mozna to dokonuje zmiany składu na baraz,

skład przedstawia sie nastepujaco:

Klemens Kowalski
Samuel Mucha
Błażej Gregotowicz
Łukasz Szczypiorek
zmiana na półfinał za Jamrożego i Wiącka - Miras i Fitowski
Squall1 ma zajęty termin na sobotę, a powinien organizować jeden z baraży Smutny Ja mam wolny, ale nie mogę bo w nim jadę więc dupeczka
Ja mam wolny termin w sobotę . Mogę pomóc jak bedzie taka potrzeba .
prezes ja już zorganizowałem ten turniej Duży uśmiech
Tak, sothis będzię organizował Uśmiech
Potwierdzam w razie czego :p

speed_55

Ja tez mogę zorganizować cokolwiek gdyz dla mnie sezon sie praktycznie skończył.
Przegapiłem organizację Smutny , sorki za utrudnienia
Stron: 1 2 3