Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Brak naliczenia sprawności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie została naliczona sprawność za miniony tydzieńHuh

Asteck666

U mnie też i w dzienniku jest info że 1 zawodnik miał skok skilla, a dwóch miało w rzeczywistości.

Piotr36

Brak naliczenia sprawnosci id.430
Z tego co zauważyłem, nie dodało sprawności, a także nie wyzerowało liczby startów za poprzedni tydzień. Wygląda to na błąd globalny, także proszę o nie zgłaszanie się kolejnych użytkowników z tym problemem.

Czekamy na decyzje administratora w tej sprawie.

Piotr36

zawodnikom w dzisiejszy mecz sparingowy ktory mialem o 14-tej dodane zostaly biegi dojechane is.do zeszlego tygodnia i teraz mam u zawodnikow ktorzy wystepowali w dzisiejszym meczu doliczone biegi z tego tygodnia

Piotr36

Stefik wszystko ok co chodzi o sprawnosc ale co z dzisiejszymi meczami i biegami poszczegolnych zawodnikow umnie w dziszejszm meczu sparingowym:
Roland Gomólski id.492 - 6 startow
Ewald Dym id.6578 - 6 startow
Maurycy Gabrych id.10855 - 3 starty
Dawid Kujawa id.11018 - 3 starty
Julian Słaboń id.11575 -3 starty
Bernard Jabłoński id.4578 - 5 startow
Apoloniusz Jankowski id.4149 - 4 starty

tak powinno byc umnie po meczu reszta zawodnikow oczywiscie po 0 biegow jak mozesz to dodaj mi do tych zawodnikow te biegi dzieki dla mnie jest to wazne bo na caly tydzen mam rozpiske zeby sprawnosc nie spadala
Wszystko napisane jest w okienku startowym. Właśnie dla takich jak Ty wprowadziłem dodatkową tabelkę, która obejmuje wszystkich zawodników ofc.