Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Boty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Czytając forum zauważyłem, że wiele problemów jest z drużynami widno(botami). Moim zdaniem takie drużyny po każdym sezonie powinny być kasowane. A nie jak do tej pory były tylko degradowane w dół. Jeśli ktoś będzie chciał zacząć od nowa to będzie mógł to uczynić Ale nie będzie takiego chaosu z botami.
Proponuję także żeby mecze w których mają jechać boty się nie odbywały tylko był walkower dla drużyna gracza aktywnego.
A także mecze w których któraś z drużyn nie wystawi składy powinny być poddawane walkowerem co ułatwiło by życie graczom aktywnym takim jak ja.

Jeśli piszę nie zrozumiale to mogę się postarać jakoś inaczej to wyjaśnić.


Pozdrawiam Van Wilder
W tym sezonie nie usunąłem botów, ponieważ nie był przygotowany na to skrypt.
A walkower w meczu z botem bez sensu, bo np od poniedziałku do piątku objedziesz dwa spraingi podstawowym składem licząc ze w niedziele kolejny mecz i bedzie optimum sprawnosci, to w sobote drużyna zostnie botem, a biegi nie zostana naliczone i co teraz ?
Przecież można wcześniej luknąć w profil przeciwnika kiedy był ostatnio zalogowany i przewidzieć czy pojedzie czy nie.
Nie no obecnie jets dobrze, bo ty maja słabsze czasy o wiele. A w przerwie miedzy sezonowej boty bez uuswane.
popieram Stefika w innym przypadku wystapily by problemy z forma