Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zwolnienie trenera?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

AssAssin

A co z możliwością zwolnienia trenera?Ja się pośpieszyłem i zatrudniłem trenera za 20.000...na 6 juniorów to mi wychodzi 30.000 dziennie...jasne,mogę sobie odpuścić miesiąc treningu...brak możliwości zwolnienia trenera to chyba małe niedociągnięcie.
też uważam że powinna istnieć możliwość zwolnienia oczywiście za jakąś karę powiedzmy 2tyg pensja czyli w najgorszym przypadku 40tys oczywiści w przypadku dłuższego kontraktu kara za zerwanie go rośnie Uśmiech
Możecie zatrudnić drugiego trenera (za podpisanie kontraktu nie płaci się nic) i trenować tym drugim. A tego za 20 tys odstawić od nauczania. I nie będziecie płacić mu pensji, bo płacicie tylko za szkolenie Juniora, nie za utrzymywanie Trenera Uśmiech
tak ale do tego trzeba mieć odpowiedni poziom szkółki Uśmiech
Ja przez przypadaek na telefonie zatrudniłem nie tego trenera którego chciałem i co mam zrobić jak nie mogę go zwolnić
dlatego właśnie uważam że powinna istnieć opcja zwolnienia trenera oczywiście z karą za zerwanie kontraktu Uśmiech
(2012-07-02, 10:36:40)sothis napisał(a): [ -> ]Ja przez przypadaek na telefonie zatrudniłem nie tego trenera którego chciałem i co mam zrobić jak nie mogę go zwolnić

zrobiłem to samo mam tel dotykowy i niechcacy zatrudniłem jakiegos dziada ( trenera ) powina byc mozliwosc zwolnienia go !!

Spoko, tylko jak ustalic ta kare ?
200% z niewykonanego kontraktu np.

Podpisalismy kontrakt na miesiąc i trener jest u nas już 2 tyg i pozostały do końca kontraktu 2 tygodnie i rozwiązujemy umowe na 2 tygodnie przed jej zakończeniem. Pensja trenera 20.000 na miesiąc.

Kara za zerwanie = 2x20.000x 200%=80.000
Jak by to byl facebook to bym klikął lubie to Duży uśmiech
Imię i Nazwisko: Salomon Radziałowski
Grupa: Były żużlowiec
Rodzaj: Normalny
Cena: 20 000,00 zł
Ważność: do 2012-10-02 [14]
Ilość juniorów: 0

przy takim wzorze mi wyszło 520 tys, wiec trochę za duzo więc razy 200% zrobimy razy 150% i to wyjdzie 420 tys. Najlepszy trener, 14 tygodni.
Tak ma wyglądać ostatecznie możliwość zwolnienia trenera:
Można zwolnić trenera przed wygaśnięciem kontraktu ale wtedy musimy zapłacić odszkodowanie za zerwanie z nim kontraktu. Kara jest obliczana według wzoru (pensja X długość podpisanego kontraktu X 150 %) Czyli gdy pensja wynosi 20 000 mnożymy to razy 14 ( gdy ma kontrakt na 3 miesiące = 14 tygodni) następnie mnożymy to przez 150 % i wychodzi że musimy zapłacić 420 000 kary za zwolnienie trenera.
Stefik, bo Ty do wzoru bierzesz cały okres jaki ma być w klubie a ja we wzorze dawałem okres jaki pozostał do końca jego kontraktu Oczko Twoja wersja jest bardziej surowsza Język ale również sprawiedliwa Język
no ja też zrozumiałem, że liczy się tylko okres jaki został do końca transferu, logiczne jest ze trener któremu zostalo np, miesiac powinien mniej dostac za zerwanie kontraktu niz taki ktory dopiero co zostal zakupiony
Bo tak akurat mi wyszło, że dzien w ktorym go zatrudniłem byl ten sam, ale w kodzie jest oczywiście uwzglednienie od dziisiejszej daty do konca, z zaokragleniem tygodniw gore, czyli np jesli jest 11 dni to 2 tygodnie Uśmiech
Stron: 1 2