Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
chyba mam jakiś błąd w szkółce z treningiem mam ustawiony trening u trenera za 20k byłego żużlowca i 3 poz szkółki i ostatni skok mojego juniora odbył się 07,06 wydaje mi się że miesiąc to trochę długo jak na trening Uśmiech

AssAssin

Może ktoś w przybliżeniu poda na jakich zasadach odbywają się skoki skillów w szkółce...
Przed zmianami w szkółce juniorów trenowało u mnie 6 juniorów i raz w tygodniu któryś z nich miał skok,czasami dwóch zawodników miało skok jednego dnia...Średnio dziennie za trening juniorów płaciłem 12-15tyś(ale trenowali wszyscy).Teraz mam dalej 6 juniorów,ale 3 trenuje trener za 20tyś(dziennie bierze za tych 3 juniorów 12tyś),a 3 nie trenuje w ogóle(bo nie stać mnie na takie wydatki)...Mimo tego że cały budżet przeszedł na 3 zawodników od początku nowych zasad trenowania nie zaliczyłem żadnego skoku...stare zasady były o wiele lepsze...ile trzeba puścić kasy żeby któremuś juniorowi nie znacznie podskoczył poziom umiejętności(ja na razie straciłem ponad 80tyś i nic)
u mnie to samo ostatnie skoki koniec czerwca
Dokladnie mam ten sam problem
skoki były wykonane tylko nie zostały pokazane graficznie przy następnym skoku zobaczycie wyraźną poprawę

AssAssin

Skok i spadek to mam za każdym razem kiedy wcisnę "aktualizuj" to skąd mam wiedzieć że był jakiś skok?
AssAssin, nie musisz klikać aktualizuj Uśmiech Wystarczy, że ponownie wejdziesz do szkółki. jest po prostu generowana średnia z błędem w zależności jakie masz konto.

A skoki były, tylko nie są pokazane w ostatnich skokach. Tak trudno zjechać niżej i przeczytać kilka wpisów na SB?
szkoda że nie ma pochwał tylko ostrzeżenia xD
Zielony masz pochwałę od Mędrca Sothisa Język

AssAssin

Zielony815,źle się wyraziłem...chodziło mi o to ze jeśli skoki nie zostały pokazane graficznie,czyli data i skok skilla to nie widzę tego skoku nawet jeżeli był odnotowany,bo aktualizacja średniej jest losowa i za każdym razem pokazuje inną średnią zawodnika,więc nie wiadomo czy skok był czy nie.
Ze średniej raczej się nie dowiesz, czy był skok. Ale skoki się odbyły, to jest pewne. Następne już będą pokazane Uśmiech
Już jest wszystko ok , do zamknięcie i do archiwum Oczko
Ja mogę potwierdzić że dzisiaj u mnie w szkółce dwóch juniorków zanotowało skok i jest o tym adnotacja Oczko
Niestety jeśli ktoś miał skoki do dnia 11 lipca to nie dodawało powiadomienia o skokach w treningu. Naprawiony błąd został, ale wpisów o poprzednich skokach które miały miejsce przed 12 lipca nie przywróci się ich niestety.
Temat zamykam bo dyskusja jest nie potrzebna Język