Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Piwa/Plusy/Bonusy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy okazji tematu ze szkółką, gdzie Mędrzec Sothis chciał dać mi pochwałę wpadłem na pomysł aby wprowadzić na forum system "piw" za przydatne odpowiedzi, tak jak to się spotyka na innych forach. Dało by się później ranking najbardziej "przydatnych" na forum i np. co miesiąc ten, kto dostał najwięcej "piw" w miesiącu dostałby vipa na powiedzmy 3 dni. Zachęciłoby to pewnie ludzi do udzielania się na forum, pomagania innym i może by się coś tu rozruszało Uśmiech Teraz pytanie do Stefika, czy da się do forum podczepić taki plugin Uśmiech

Oczywiście piwo to tylko przykład, może być cokolwiek innego Oczko W klimacie gry to możemy sobie oczka od łańcucha dawać, czy zębatki. Język
kaski tak żużlowo bedzie Duży uśmiech
taaa, a ja proponuję zębatki Język
Dojdzie do tego że zamiast kupywać Vipa będziemy je wygrywaći wtedy Stefik zbankrutuje
Kamykov, jak ktoś chce to i tak kupi, bo jedna osoba jak dostanie na 3 dni VIPa raz na miesiąc to i tak to jej nic nie da Oczko
No i jest Oczko // Nawet piękną ikonke się dało zrobić, w sumie ja robilem dluzej niż skrypt ;p

Ale VIPow nie bedzie, bo ludzie mogli by sie umawiac klikac przy kazdym poscie
zamykam i do archiwum